Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

demetermaco1

POCHOPIL.
príde za otcom päťročný synáčika pýta sa , čo je politika.
-Ako by som ti to vysvetlil...rozmýšľa otec-Pozri je to ako u nás doma:Ja zarábam peniaze a nosín ich domov.Mama, to je vláda.Tá peniaze zoberie,niečo si nechá a zvyšok prerozdelí poľa svojho uváženia.naša slúžka to je robotnícka trieda.Tá pracuje a my ju za to platíme.Dedko to sú odbory,te dáva pozor,aby robotnícka trieda nebola vykorisťovaná.Ty sám si ľud.Pre teba to všetko robíme.A tvoj malý braček, to je naša spoločná budúcnosť,Rozmieš tomu?
Chlapče sa dlho zamyslí a potom povie:
-Ani veľmi nie,ale nevadí....
V noci sa prebudí kôli zápachu,preto že jeho malý braček sa pokakal. Vojde do izby rodičov.Tam spí iba mamička.Chlapec teda ide do izby slúžky.A tam vidí otca,ako si pekne užíva.Chlapček sa smutne otočí a za rohom vidí dedka ,ako so záujmom pozoruje ocka so slúžkou.Chlapček to vzdá a ide si lahnúť.
Ráno sa ho otec pýta:-Tak už vieš čo je politika? A chlapec smutne odpovie:
-Už to viem,ale je to trocha inak,ako si mi hovoril včera....
-No kapitalizmus zneužíva robotnícku triedu.Odbory sa tomu nečinne prizerajú,zatial čo vláda tvrdo spí.Ľud je všetkými ignorovaný a naša spoločná budúcnosť leží v skačkách........

faytale

Príde podnapitý študent na skúšku z chémie. Vytiahne si otázku: Rozdelenie sacharidov. Sadne si a napíše "Kryštáľový a práškový" a odovzdá vyučujúcej profesorke. Tá mu na to povie:
- Keď napíšete ešte jedno blbšie rozdelenie, tak dostanete skúšku.
Študent si sadne a napíše "Vanilkový a škoricový".

zemiacik

manzel vravi manzelke.....pocuj moja ja tusim mam kvadraticku chorobu. a to je aka pyta sa manzekla? ze mam chut na druhu vravi manzel:DD