Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

inkubator

Jeden starsi lekarsky vtip:

Lekar po vysetreni oznami pacientovi,ze mu zostavaju uz len 3 minuty zivota.

Pacient v panike krici na lekara:

Pre boha 3 minuty, to sa uz neda naozaj nic robit?

Lekar:

Mozem vam este uvarit vajicko na polomakko.

Mimi323

pobavila som sa :)
Pridem muž domov s kozou a hovorí: "Tuto kravu jbm, keď ty máš kramy"
žena: Ty keby si nebol k, tak vidíš, že to nie je krava ale koza.
Manžel: Ty keby si nebola p, tak vidíš, že sa nerozprávam s tebou

misiiiii

Žaba sa opaľuje a ide okolo slon,ktorý na ňu nechtiac stupí.Žaba vypúli oči a slon povie:,,Čo čumíš mám nové topánky nevidíš?"

misiiiii

Lev rozdeľuje zvieratá do dvoch skupín. "Tie, čo ste pekné napravo, tie čo ste múdre napravo." Nastane trma-vrma, rozmiestnia sa, iba žaba zostane sedieť. Lev sa jej spýta: "Prečo si sa nezaradila?" Žaba: "Čo sa mám roztrhnúť?"

zjuzjika

Chlap v krčme má pred sebou guláš a číta noviny. Noviny má pred sebou tak naširoko rozložené, že na ten guláš nevidí, čo využije prísediaci bezdomovec a šlohne mu celý tanier a začne jesť o dušu.Ako tak dojedá nájde na dne taniera hrebeň s chumáčom vlasov,nevydrží ten pohľaď natiahne ho a celý guláš vyvráti do taniera naspať. Chce ho vrátiť pred chlapa, lenže ako ho tam dáva drgne doňho.Chlap sa pozrie spoza novín a pýta sa:
"Čo aj vy ste našli ten hrebeň?"

majuska_

Stojí policajt na križovatke.Zrazu okolo preletí auto na červenú.Policajt auto zastaví a vystúpi mladý študent. Policajt sa pýta:
- Viete aký priestupok ste spravili pán vodič? Bude to pokuta 500 Sk.
Študent ho prosí.
- Pán policajt teraz nemám peniaze som len študent.Tento rok mám štátnice ked začnem pracovat určite vám tie peniaze prinesiem.
Policajt sa teda zľutuje a pustí ho bez pokuty.Študenta už viac nevidel.
O rok neskôr:
Stojí policajt na križovatke.Zrazu preletí cez križovatku auto na červenú.Policajt ho zastaví.Vystúpi príťažlivá mladá slečna.
Policajt jej hovorí:
-Viete aký dopravný prietupok ste spravili?Bude to za pokutu.
Slečna sa bráni:
- Pán policajt ja som len študentka nemám peniaze.Tento rok mám štátnice, začnem pracovať, potom vám tie peniaze prinesiem.
Policaj sa nedá a hovorí:
-Drahá slečna, mna nedostanete, ja vám nenaletím, štátnice boli minulý rok.

alz-bee

Cigáň si robí autoškolu. Prejde v poriadku križovatkou a inštruktor sa ho pýta:
- Iba tak pre zaujímavosť, aká tam bola značka?
A cigáň:
- Hliníková...vrátime sa?:)

sandraa: to je dobreeee :-D :-))