Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

Agnes998

Pride chlap domov a pyta sa manzelky: "milacik, co by si urobila kebyze vyhram v lote". Ona: "zobrala by som ti polovicu a opustila ta, nasla by som si mladeho milenca a zacala zit novy zivot". On: "tak ti musim povedat ze dnes som vyhral. Tu mas 6 euro a vela stastia."

Mimulus

"Vystrašená sestrička pribehne za doktorom a vraví mu:

Ten pacient, čo tu bol, zomrel v čakárni pri odchode!

Tak ho obráťte tak, aby to vyzeralo, že ešte len prichádzal."

Everett

Sherlock Holmes a doktor Watson sa vyberu spolu taborit. Ked sa ulozia k spanku, Sherlock sa pyta, "povedzte mi, Watson, co vidite nad sebou?" "Tisice hviezd," odveti Watson. "A co z toho usudzujete?" Watson sa zamysli. "Ked sa na to pozriem z astronomickeho hladiska," povie, "napada ma, ze vo vesmire musia byt miliony a miliony hviezd a galaxii. Z psychologickeho hladiska je to ohromujuce, aki sme v porovnani s celym vesmirom nepatrni. A co sa tyka meteorologie, povedal by som, ze zajtra mozeme ocakavat pekne pocasie. A co si myslite vy?" "Ze ste idiot, Watson," odveti Holmes. "Ukradli nam stan."

Mimulus

Kovboj John ešte nikdy nevidel slona. Až raz sloník ujde z cirkusu a zatúla sa práve na jeho ranč.Kovboj v šoku volá šerifovi:
- Na mojom ranči je obrovský sivý potkan a chvostom trhá kapustu a počuj, toto neuveríš - on si ju strká do zadku!!!

Zuzka19856

Ide snehulienka,Herkules a Quasimodo na zápis do Guinessovej knihy rekordov.Na úrade z dverí vyjde natešená Snehulienka a vraví:,,Huráá som najkrašia na svete.''Z druhých vyjde Herkules:,,Super som najsilnejší na svete'' A z tretích vyjde nahnevaný Quasimodo:,,Do prdele,kto je Martinka z Turca?
''

Najčítanejšie články