Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Mne to bolo celkom jedno,len ze si idem precitat,co ludi trapi a vsade vas bolo v ten vecer plno.A uz som trochu chytila nervy:-))Ja som inak tiez popisala plno blbosti v ramci zabavy,aj ked si asi vela ludi mysli,ze to vsetko myslim vazne...A aj ked si niekto robi srandu a ludia reaguju,tak z toho moze byt aspon zaujimava diskusia a nie len to ,ze "cau inko, ako sa mas"..a hluposti:-))Ale ved neber to v zlom, prosiiim ta.
A nemozes toho psa nechat v nejakej izbe?Ked vam to tak vadi?To som este nepocula,zeby nejaky pes vela prdel..Mozno ma nieco s travenim,nevezmes ho k veterinarovi?Alebo mu aspon zavolaj,mozno poradi..
A z coho mas deresie,kvoli tomu dedkovi?Inak zamerne nechces napsiat,ze co ti vyslo?Alebo uz aj radost pominula a nestoji ti to za zmienku..

darika

vies o co islo,ze konecne vidno,kedy si niekto robi srandu. a ja som asi x napisala,ze som sa niekolko krat tak zosmiesnila a pisala a pisala,kym si niekto len srandu robil.chodili sme len tam,kde sme nechceli,aby ludia naleteli.uz aj vela ludi na to reagovalo,ale v dobrom.sway,mne je jedno,pokial nikomu neublizujem,nech si kazdy napise adminom,ak to bude v jeho teme a bude mu to vadit.ale asi to nikomu nevadi,pretoze sa viac menej len pridavaju.
a ten moj pes stale prdi.Sway,to je strasne.uz sme zrusili aj vajcia.Vzdy ked si ho zavolame ku sebe,nech nie je sam,za 2 minuty ho musime vyhodit,lebo nam zasmradi celu izbu.
A mam tazke depky,tak som rada,ze som tu.Vonku strasne prsi,neda sa nic.Ved je to na nervy...

sway

Caute,ste tu niektora?:-)
Darika,no sup napis co ti vyslo,ja som zvedava..A nechcela som vas napominat,len vas nejako odpratat do jednej temy,lebo ste boli vsade,preto som ani nic nepisala adminovi,dufala som,ze im to ty nejak jemne naznacis;-)A uz je to myslim v pohode,aj ked som dnes este moc necitala.

darika

Sway,ja som si to uz vcera uvedomila a som nas aj reportovala sama a napisala do pripomienok.Nechala som sa uniest a dnes som sa aj pomylila a napisala na nespravnu temu.Uz stacilo.To vies,niekedy sa aj dospeli raz za cas radi zahraju a mne sa to fakt pacilo.Ja osobne zom s nimi v jednej teme a do tej druhej som pisala za seba.Ale je to pravda.

sway

Tak ja zase idem od pc papa darika a vidim,ze si si nasla novych kamaratov,ale neni pekne to co robite - aj ked sa ocividne dobre bavite:-)Ste vo vsetkych temach a je z tejto stranky pomaly vas pokec...Ja uz som vas isla skoro nabonzovat,lebo to dost lezie na nervy ,ked otvorim temu a tam skupinka bigham,inkognito a ten karioll ci dez a najnovsie aj ty a bavite sa o hovadinach;-)Nejak ich ukludni a presunte sa do jednej temy,lebo vas zacnu aj ostatni reportovat adminom...

darika

uau,mam super naladu.nieco mi vyslo,ale ja uz fakt teraz s tym psom musim ist.nieco mi vyslo.to potom pa
inak,davame mu surove vejce na srst.uz nedostane.

sway

Ja mozno od zaciatku nechapem,ze co smrdii:-))No dobre,tak ked ho nedas ani uspat a ani mu nenajdes noveho majitela,tak si tu v teme na nho kludne ponadavaj:-))Aspon to nebude uz iba o ohovarani tych nasich chlapov:-)Ty mu davas vajicka?Ja mam psa a ten papa iba granule a obcas maso z konzervy.A tiez ma par veci,ktore ho uz nikdy neodnaucime,ale je zlaty..Poslucha na slovo,len napr.ked ho nechame v izbe,kde je postel a ideme prec,tak mame zaruku,ze tam skoci,alebo vysype kos,ked je dlho sam..No tiez je to take male prasa,obcas sa vyvala,obcas nieco hnusne pozerie...Ale je to zlaticko a mam ho uz cca 12 rokov:-)
No nic,len je to zas o tom,ze som leniva a neviem sa nic dokopat spravit..Ale ja som inak dost energicka bytost a viem dupnut na plyn,ked mi hori za zadkom:-)proste ,ked sa blizi nejaky termin,alebo uz mam poslednu sancu na niecom zapracovat,vtedy dostanem zo seba maximum,ale takto priebezne...hmm

darika

bola som von chvilku.Co si myslela tym,ze preco sa ludia snazia az ked im hori za zadkom?
A my stale planujeme si ho zobrat so sebou.Nikdy by som nedala uspat zdraveho psa.To by musel nieco urobit,zeby sa inak nedalo.Sway,ked mas nervy,povies kadeco,mam nervy,ale snazim sa stale.Vcera vecer sme s nim robili hluposti do noci.Dobre,ze sme ho do postele nezobrali.Len sa bojim,ze to vzdam este skor,ako som zacala.2 mesiace nie je tak vela,aby som zistila aky pes je.On za tu kratku dobu vie uz vela.Musim si len k nemu najst cestu.A vcera mi bolo napisane niekde,ze mu mam prestat davat vajicka.Mozno preto ten smrad.

sway

Si este tu?A co teda planujete s tym psom spravit?uspat?Ja neviem,keby som videla ake mate podmienky,tak by som asi nieco vymyslela:-)
Inak este mi prezrat ,preco sa ludia snazia az ked im hori za zadkom?hm?My tu mame dnes sviatok,som myslela,ze vela veci si postiham spravit,no a pravdupovediac som este ani spacie tricko nedala dolu..Pojdem na doucko vecer z matiky a chcela som sa na to pozriet,no som hnila ako ten vas pes:-))