Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Takze uz si nasli aj oni aupair?Hmm,tak dost blbe to bude mat dievca,ked nepozna ich mentlaitu a ocitne sa v spinavom dome s 5timi deckami.A aj ty im este budes pomahat?Ci aj toto ti padlo?Tak sa vratte skor ,ak sa da..Je tu aspon lacnejsie a podla mna aj s pracou lepsie ako na zapade.A ty si sa uz aj tesila na SR,nie?

darika

Ahoj Sway
Prave preto,ako si to ty opisala,som myslela aj ja.Uz to nie je to,co byvalo,je tu malo preispevkov a tak uz ani ja by som moc nerozpisovala keby som nieco mala.To fakt by som radsej na mail.A mne uz padlo aj to malo,co som mala.Oni si doniesli babu,ktora bude u nich byvat.To som aj vedela,len ze to bude tak skoro...Boze,5 deti maju.To je strasne,neviem predstavit.A keby si vosla do toho domu,ako po bombe.To tu v tomto kraju si vsetci taki.Im nezalezi na okoli co maju vedla seba,ze sa nemaju ani kam pohnut pre bordel.Hlavne,ze maju kopec deti,kazdemu tecu sople,ktore vobec neutieraju,daju im jest vsade,kdekolvek si chces sadnut,potecene od mlieka,pokidane a zaschnute od jedla...No uzas.

sway

Preco sa neches pytat na moj vztah?To kludne mozes,je to lepsie ako kedykolvek pred tym,aj ked sa hadame este ostrejsie ako kedykolvek pred tym:-))Len nechcem moc rozpisovat,lebo si to moze kadekto precitat a mohlo by mi to uskodit.A aj priatel mozno sleduje tuto stranku,cize sa uz necitim v uplnej anonymite,preto sa mi ani nechce pisat detaily.Ja mam skveleho priatela,my sa len tak nerozideme,to sa neboj:-)
A vratite sa teda skor na slovensko?To ma moc mrzi,debilna kriza,vela ludi z mojho okolia prislo alebo sa boja,ze o pracu pridu:-((

darika

Ahoj Sway.Ja som to uz vzdala.Chodim sem sem tam,ale uz tu nebyvam cely den ako kedysi.Nie je cas a ani chut.A k tomu sa mi dostala prilezitost ku kamaratke,ked je v robote,chodim jej ku detom.Baby su zlate,ani neviem ze tam su,tak jej medzitym pomozem aj v dome.Mne ubehne cas,a aj si zarobim.A este sa mi risuje nieco pri kvietkoch na soboty a nedele.Takze dobre by bolo.Ale manzel prisiel o robotu.Este mal moznost pracovat ale za take podmienky,ze som ja povedala,ze nie.Ale,nejdem vypisovat.Neni pre koho.Aj tebe ide,mas pracu a to je podstatne.Na to druhe sa nejdem pytat,lebo uz to asi nie je to co byvalo.Ale keby cosi,mame mail adresy.

sway

Ahojte,
no vidim,ze to tu uz uplne skapal pes:-(
Darika zda sa,ze mas konecne pracu,uz ta tu velmi nevidiet,tak sa este pochval a napis ,ci sa ti paci:-)
Bon,ty si sikovna baba a dost makas.Myslim,ze sa o seba dobre postaras a dobre zvladas aj tazke situacie,tak sa drz a keby nieco napiseme si email:-)
Ja som v praci,teraz tu byvam celkom dlho a som aj dost vytazena.Ale som spokojna:-)Nema asi vyznam pisat podrobnosti,to je pre beznych ludi aj tak spanielska dedina..Su veci na ktore by som sa aj postazovala,len ja sa zo zasady nestazujem.Takze asi tak nejak,plus mi zacinaju pisomky a vymyslam darceky na vianoce:-)Inak vsetko v norme..
Nikka ,tak sa tu este ukaz,nech sa aspon rozlucime.Ty potvorka:-)

bonn

Ahojte, ja sa uz dlhsie chystam napisat vam, ale akosi nestiham, dnes som konecnce zrusil,a jednu brigadu, budu mi sice peniaze chybat, ale stacia mi 2 roboty, aj takto nestiham........,
darika v praci? tak to je super potom, co je to konkretne? a to s tym dedkom ma mrzi, ale nedokazala som ti napisat, a tu temu co si zalozila s tymi anjelmi, no mala som dost.......ja toto teraz dost riesim doma stale, a niekedy nevladzem, ale zvladame to v pohode zatial......
sway a inak paci sa ti v tej praci?mas toho vela urcite.....
a to zrusinie temy, fakt sem uz nikto nechodi, mne to pride tiez zbytocne, aj ked chyba mi to tu, len ja som taka leniva zapnut pc kolkokrat......

darika

Ahoj Sway.Mas pravdu a ja uz teraz viem,ze by som najradsej tiez tie prispevky vymazala.Chodim tu uz len ja a sem tam ty.A nedavno som zistila,ze nas tu aj tak citaju.Nemusi to tu byt.Utekam.Ozvem sa.Bola som dnes v praci.Pa

sway

Ahojte,respektive ahoj mozno darika?Je to smutne,ze nechodite.Nikka,velmi si nas presviecala aby sa chodilo,ja tu velmi tie stare prispevky mat nechcem.Ale suhlasila som aby tema zostala zalozena..Lenze uz to naozaj nie je to ,co to byvalo:-(trochu si ma nahnevala..Lebo ja som naozaj dost zaneprazdnena,no aspon obcas sem pozriem a napisem vam - v poslednom tyzdni hlavne darike.Tak si to este pls znovu premysli,ci ti to naozaj stoji zato udrzovat tuto temu so vsetkymi starymi prispevkami,ked sa tu ukazes raz za 2 tyzdne.Vdaka:-)

sway

Ja stale trcim v praci a uz musim ist:-(Podla mna je pekne,ze na dedka spominas v dobrom.Neviem,ci veris na nejaky duchovny svet,ale mozno apson uznas,ze aj myslienky maju istu silu a ked dedo niekde zije aj ked to uz mozno nie je ten isty clovek ako bol,ked si ho poznala,ta pekna myslienka k nemu pride a posilni ho:-)Tak uz si nic nevycitaj a spominaj v dobrom,tak to ma byt...Teraz neviem,ci si pochopila ako to myslim.Ale je vzdy dobre niekomu priat aj ked v myslienkach to dobre,bezohladu nato,ci je mrtvy alebo zivy..Tak prajem pekny vikend papa,pusti si nejaku tanecnu hudbu a trochu sa rozvesel:-)

darika

Ale Sway,co si ty pipi?Ved ja sa neviem hnevat.AA ked mi aj niekto povie,ja sa snzim si z toho zobrat najprv to,co je dobre pre toho,kto mi to povedal,pre mna a aj pre okolie.A mas pravdu.Ale vela prispievatelov o tom vie,ako to ja myslim.Vzdy mi napis,ked sa ti nieco nevidi.Ja som vlastne aj trosku ukludnila odvtedy.Ale ked sa tam zase ozvala ta ista a so stvrtou temou,zase ako prdel,tak som uz aj ja zahlasola,ze berieme paksamenty a ideme to tam vycistit.
A ten havo je v chodbe.Aj hore,aj dole ma svoj brloztek.Ked sme hore,je tam,sme dole,zide dole.Ale chceme sa s nim potesit,poblaznit.Co si ty?To jak hniloba.
Doktor povedal,ze to chce cas,lebo zmenil stravu.Ale 2 mesiace je vela.
Baby,chybate tu.Aj Nikka ma uz pocitac a nie je tu.Ale ja som rada,ze tu nie ste.Aspon nehnijete ako ja a mate svoje zaujmy.To je dobre.Uz si pripadam ako ten pes.Len on hnije zvnutra a ja napovrchu.
A to s tym mojim dedkom?Chcela som to napisat vam,ale uz tu nikto nechodi...Ja z tych vycitiek asi umrem.Ale to je len v tuto dobu kazdy rok.Za par dni bude dobre.Strasne mi chyba Sway.Strasne.Nikdy som nemala otcovsku ruku na sebe,ziadne spomienky...nic.On mi bol vsetko.Moja mama,jeho dcera bola jeho milacik,tak mu bolo luto,ze je na nas sama.