Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

luciferka

no hej som s nim v kontakte, pomahala som mu nieco riesit, takze moja prva odborna rada :D, a cistila som mu zaludok, takze si myslim, ze ta jeho nova priatelka by mohla byt len rada a zoznameniu s nou sa aj tak nevyhnem....takze bude to este zaujimave, a len dufam, ze aj ona pochopi, ze ja uz ho ako chlapa nechcem, ale ako dobry priatel mi chyba a aj ja jemu zatial....neviem no,ak mi povedia, ze mam dat pokoj, ja ho dam, ale pokial mne on vola a potrebuje pomoct a poradit tak ja pomozem....
a dakujeeeeem :D, hej zasluzila , mam to vdaka sebe a hotovemu anjelovi na zemi...
tak super, ze sa mas dobre, to je hlavne...no taky nick som si tu este nevsimla :D, obcas si to tu precitam, ale nie tak ako predtym....tak hadam si to baby vsimnu, fakt som zvedava...

sway

Gratulujem!!!Si si to zasluzila po tych pataliach s bakalarkou...A stale si v kontakte s byvalym?:-) Teeeda,ved vies,ze to nove priatelky nemaju moc rady..
Hej, aj ja by som bola rada,keby baby napisali..Mozno, ak sem niektora obcas prejde a uvidi aktivnu temu,tak sa zase zapoja.Ja sa mam tiez dobre,teda tak normalne:-) S priatelom sme stale spolu a mozes ho tu vidiet obcas aj prispievat pod nickom titus.

luciferka

Ahoj sway, no ja sa mam super, je mi dobre asi ako nikdy predtym :D, a co ty? to nic, ja teraz tiez vela casu nemam, stale nieco riesim, niekde pomaham, a konecnce zijem :D, a som Bc. :D, no neviem neviem ci spojazdnime, ale ak by sa podarilo a pripojili by sa aj ostatne baby, nebolo by zle, stale nad nimi premyslam, ako sa maju ako sa im dari, co maju nove....

luciferka

deinaje, on to tiez nema teda v sebe poriesene a bud nevie co chce, alebo su len pritelia...ona by si mohla uvedomit, ze pokial uz nie su spolu, nema vypisovat take veci. Je to komplikovane, a jemu na nej urcite zalezi, to ty nezmenis. keby nechcel, neodpovedal by jej......ja sa tiez stretavams byvalym, aj si spolu piseme a riesime nejake problemy, aj ked on uz ma priatelku, ci to jej vadi neviem, nepoznam ju, ale viem, ze dvakrat do tej istej rieky nevstupim ani ja a ani on, tak preco by sme sa nemali stretavat a pomahat si.....vela ludi to nechape, a kazdy mi tvrdi, ze aj tak spolu nieco mame, ale nie je to tak....tak nestresuj, pokial ta ma on rad a ju uz nechce tak sa nemas coho bat...

deinaje

Ahojte baby,

citala som vasu dlhu diskusiu a musim povedat, ze aj mne trochu pomohla, lebo sa tiez trapim pre to iste, co pisatelka - co s tym. Ibaze u mna je to trochu inak. Mam kamarata/milenca/priatela/ja neviem co:), ktory chodil 3 roky s babou, boli zasnubeni, potom sa to vsak zacalo kazit, ona mu nieco vyviedla a rozisli sa. Ja som si s nim zacala, pozname sa uz dlho, lenze on po tomto vsetkom, co prezil nechce ziaden vztah zatial preto sme zrejme stale na takej urovni vztahu, ze sami nevieme co sme, vieme len, ze sa mame radi a ze si velmi rozumieme, no on sa zrejme boji este nieco zacat, lebo ta minulost nie je celkom uzavreta. Od jeho rozchodu presiel rok a pol, avsak jeho byvala sa sprava fakt hrozne, stale mu vypisuje, citovo s nim manipuluje (minule som si pozrela jej nastenu na facebooku a skoro som odpadla, co tam ma za statusy, pesnicky a vsetko s tematikou, chcem sa spaaaaaat, milujem ta, ch&ybas mi a pod. Najhorsie je, ze on ju zrejme lutuje a tiez jej nevie povedat nie, ked furt vyvovala, kontakt s nou sice obmedzil, ale stale sa obcas stretnut, aj ked su z iych miest. A mna to zerie, strasne sa bojim, ze ho stratim, lubim ho, ale to co ona robi je des - teraz som napr. zistila, ze bol za nou, ked mala statnice, urcite mu volala a vyplakavala do telefonu, ze to nezvladne. Ja chapem, maju toho vela za sebou, vzdy ostane medzi nimi kamratstvo, ale zase preco chlap nevie pochopit, ze to stretavanie a kontaktovanie sa jej evidentne nepomaha k tomu, aby sa z toho dostala, ale naopak povzbudzuje ju to?! U nej by fakt pomohla zrejme len ju dat do klietky a vziat jej mobilny telefon, obmedzit pristup na pc, aby prestala.

čoStym?Nikka

ahojky sway... a prečo si myslíš, žeby sa ti to malo vypomstiť? ved každá jedna z nás tu odkryla zo svojho života dosť veľa...
a ako ju chcem udržiavať? všetko je len na vás kočky... ak chcete, tak tu píšte... aspoň raz za čas, že čo ma kto nové... :D bola by som rada, ak by sme boli v kontakte... a ak nie tu, tak aspoň cez maily... naša päťka nemôže predsa skrachovať, no nie? :D

sway

Cau Nikka,no konecne:-))sice si sa ozvala,no aj tak moc nenapisala:-)Ako teda,chces udrzovat tuto temu?Ja som pisala,ze uz nebudem moc prispievat o osobnych veciach,lebo sa necitim dostatocne anonymne a nechcem aby sa mi to vypomstilo:-(
darika,tak dufam,ze to zvladnete a aspon si manzela viac uzijes:-)

čoStým?Nikka

ahojte kočky... jooooj, straaaašne sa ospravedlňujem, že som sa dlho neozývala, ale nejako som nestíhala, ani neviem prečo, a posledný týždeň mi neuveriteľne blbol net, tak som bola rada, že vôbec som si mohla aspoň ako-tak prečítať emaily...
ako sa máte, hm? niečo nové? :)
a fakt mi prepáčte... prosííím

darika

Oni mali stale niekoho,kto byval s nimi.Ale vzdy mali smolu,alebo,skor si myslim,ze tie baby rezignovali.Takze ja som si len myslela,ze ta dalsia nova nepride tak skoro.A Sway,uz to vydrzime do konca skolskeho roku kvoli malemu,nech nema chaos a zacne rok od zaciatku a nie ist v polke,ked nema ani sajnu o slov skole.