Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bonn

Ahoj darika, pretoze potebujem mat vsetko dokonale....neznasam v niecom bordel, a okolo mna je ho stusta a jeho upratanie nezavisi odo mna.....ja som strasna v tomto vsetkom, ja pokial nieco neorganizujem som nervozna, neviem sa spolahnut na nikoho len na seba...dnes som sa rozhodla ze zrusim jednu brigadu, 2mi budu stacit, nemam cas ani na seba ani na priatela, a chcem si ho najst, lebo ani prechadzky ani kino, ani obycajne blbnutie sme tak davno nezazili ze az, lebo ja nemam kedy, a zacina ma to srat, slubujem darika ze si naplacam kazde rano na zadok a bude dobre >D, mam dve n lrbo som sa snazila zarewgistrovat no nevislo to, a teraz, ma nechce pustit s jednym....

darika

Ahojte.Tak ja mam dnes zmatok v hlave,pretoze tu je sviatok a tak mam vsetko popletene.
Nikka,ja neviem co si o tom mysliet.Mozno on naozaj nemohol,alebo sa len hral na nieco,cim zase nebol.Mozno vedel,ze z toho uz z tvojej strany nic nebude,tak sa este chcel ukazat.A ked si mu dala ku sebe pristup z cisto kamaratskej navstevy,tak zdupkal.Moze aj nemusi.
Bon,a tebe nehadzem na zadok.Ved si mlada baba.Uz sa konecne pozviechaj,kazde rano si nahadz zopar na zadok,aby si potom bola svieza cely den.Ved ten tvoj korienok nie je az tak zly,tak preco si zo vsetkeho robis velku hlavu?

bon

Ahojte kocky,
tak ja zase nic nestiham, cele tri dni v praci, plus ucenie na skusku, dnes som jednu brigadu zrusila, lebo vecer idem do prace zase a zajtra skuska, a akosi sa nestiham ucit, a ani sa mi nechce...., nevladzem, dnes som spala strasne dlho, aj rano ked priatel isiel, ani si nepamatam co presne mi vravel,...mna stale chytaju depky, neviem ci z pocasia, ci z povinnosti, ci z coho...., s priatelom sme zase riesili vsetko mozne, vzdy sa nieco najde, a ja mam pocit ze som stratila svoj zmysel zivota, a neviem sa z toho celeho vymotat...., skola ma tak uznebavi, mame tam posahany system, a strasne ma to serie...., ach jaj.....

čoStym?Nikka

čauky... no, darika, s mojim ex nebol žiaden rozhovor nakoniec nebol. zavolal mi večer, že nemôže prísť, no to mi už dávno došlo, ked sa neozýval vôbec...tak ma to aj naštvalo, lebo už pred týždňom som mu dačo naznačovala, a mi povedal, že príde a zrazu nemohol, ved si to mohol zariadiť za týždeň tak, aby prísť mohol. a to už druhý krát tak spravil. mi povedal, že on zájde niekedy cez týždeň. lenže som mu povedala, že ja čas nebudem mať (aj ked ho mám straaašne veľa, ale ta... :D ), že to on sa chcel stretnúť, tak si to mohol zariadiť, tak bol akože sklamaný, s začal ospravedlňovať, neviem či to naozaj, či akože...

darika

Nikka a to este ked budes mat svoju rodinu,potom uvidis ako sa ti zmenia kamarati.Mne ich ostalo vela,ale byva to tak,ze niekedy tie,co ostanu slobodne si uz s tymi vydatymi nemaju co povedat.
Takze ja to tiez poznam.Kazdy mame ine temy na rozhovor a zvlast ked sme nie spolu tak casto...
Inak,daj vediet,ci bolo nieco z toho rozhovoru s ex.Zavolala si ho?

čoStym?Nikka

ahoj darika... ja som tiež bola pozvaná, ale nechce sa mi tam ísť, nemám ani šaty, a tie čo som mala predtým zobrať nemôžem, lebo je to viacmenej tá istá rodina... ale asi si tu pozvem dnes kamošky, a bude sranda... alebo toho môjho ex...stále sa chce porozprávať, takm možno dnes ho sem zavolám, aby sme sa konečne porozprávali... uvidím ešte... :)
a včera bolo celkom fajn, zo začiatku bola sranda, všetko, ale potom sa oni začali rozprávať o škole, že ako na intráku, čo tam robili, a začali používať také slová, ktorým som ja vôbec nerozmuela :), a tak celkovo som sa začala cítiť nie najlepšie... uvedomila som si, že sa s nimi už ani nemám o čom porozprávať...ja na výšku nechodím, a nikdy som nechodila, takže ani len netuším ako sa tam žije a tak, a nemám ani priateľa a oni potom už len o nich sa rozpárvali... počúvala som ich, jasné, aj som sa pripájala do rozhovoru, ale proste tie dve tému mi nepasujú už... neviem či chápeš, čo tým chcem povedať...

darika

ahoj Nikka.Ja som prave vstala.A preco nejdes?Asi pozyvali len najblizsich,ze?A vcera bolo ako?Som ta citala vecer a tisko zavidela.Ze babska jazda.Ja tu nemam s kym.

čoStym?Nikka

ahojte kočky... už je víííííkend... hurááá.... :) celá rodinka dnes ide na svadbu - žení sa najkrajší bratranec v rodine... pána... on je stašne zlatý, ale vážne... to každá je do neho tak platonicky zamilovaná... :) ale ja nejdem na svadbu, takže budem sama doma dnes... prídete? :)

čoStym?Nikka

ahojte moje zlaté... :D jááj, dajak nám to tu vynovili, že?:D super... ako trávite večer, hm? ja idem vonku, sa chystám s kamoškami, konečne poprichádzali zo škôl, tak si dávame babskú jazdu.... pána, normálne sa tešíííím.... :D

darika

Nemusis.Ved vies,ze niekedy si clovek zoberie nieco prilis osobne,alebo ho zrani vec,ktora by sa nas mozno nedotkla.Mozno toho bolo na neho dost,mozno...Proste mu daj len cas.A hlavne ho teraz trosku cicikaj.To chlapi maju radi.
A to vies,ze mi je smutno.Ved som doma cele dni sama.A ani s tymi kamoskami uz nebyvam.A pritom sa to da spocitat na metre ako su blizko.Oni pracuju a kazda si chce oddychnut.