Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

bublifuk

hura ocko, som rada ze sem napise radu aj niekto dospely rozumny a chapavy. uplne s tebou suhlasim aj ked pred dvadsiatkou to tiez nie je take zle... :-)

ocko

V 15tich si kazdy mysli, ze uz je vyzrety, ale nieje to pravda. Do 20ky je dieta kazdy jeden...a doztrety clovek je az okolo 30ky...
No aby som velmi nemoralizoval, kazdy jedinec je odlisny. To je hadam kazdemu jasne... No myslim si, ze ten vek 15, 16, aj 17 nieje az tak idealny na prve sexualne zazitky...ale budiž, kazdy si je strojcom svojho šťastia, resp. osudu...
Viac ako odradzovanie, alebo vyplach zaludka je tu potom na mieste spravna rada, ako predchadzat nezelanym nasledkom = náležitá ochrana.
Druha vec je, ze tym, ze clovek pocka dlhsie, tak tym nic nestrati, ani o nic nepride...a ked sa ponahla este pred dvadsiatkou, tak naopak nic neziska...

Ja som cakal a nelutujem prvykrat v 25.

Majte sa radi a hlavne rozmyslajte :-)

bublifuk

a este by som poradila netreba setrit neznostami a nesustredit sa iba na sekundarne pohlavne znaky aj ked verim ze pre mladeho chalana je ot velmi lakave.

bublifuk

som rada ze so mnou suhlasis ja mam dvadsat jeden dakze mam urcity odstup a nevravim to len tak. drzim palce aby im ten vztah vydrzal a aby sa mali radi je mi z toho tak akosi veselsie...

karco

ano, nie vsetci su v 15 este deti. najdu sa taky co su v 15 uz dost psychicky zreli. a myslim, ze na to aby si vedela co je to laska ti staci mat 15 rokov.

bublifuk

nuz ked myslis... ty si to mozno este v petnastich nechapala... ale su aj vynimky. nevravim ze sexovat po mesiaci je spravne ale viem ze ked stretnes niekoho koho fakt lubis tak ti mesiac znamosti pripada ako pol roka a vsetko ide rychlo a tiez si myslim ze patnast a sestnast rocni ludia uz nie su deti tiez je to individualne ale detsky vek sa konci v desiatich az dvanastich a psychicka zrelost nezavisi vzdy od veku sex je sice doverny ale ked stretneme niekoho s kym sa chceme zblizit co najviac ako sa len da... to sa moze stat v kazdom veku a cakanie na cas kedy sa to podla inych patri je velka blbost.

monika25098744562

rozpravas o laske..15 rocne deti este nemozu vediet co je to laska..a hlavne ci je ten druhy partner pre mna pravy...to nie je len tak vyspat sa s niekym..v tom je dovera..tak 15 rocne deti toto este asi nechapu...

bublifuk

monika to co pises je sice rozumne ale nie prilis empaticke neverim ze nejaky normalny zamilovany clovek v puberte by mohol mysliet len na skolu co sme stroje? tvoj pristup je presne ten pristup kvoli ktoremu je tolko neplanovanych tehotenstiev. mlady zalubeny clovek potrebuje radu a nie vyplach zaludka. petersonko ak to naozaj obaja chcete nevidim dovod preco nie len ti odporuca nic nesilit nechat tomu volny priebeh a hlavne nezabudni na ochranu durexy su na nic nejlepsie su pepino a ked budete spolu castejsie nech si zajde frajerka gynekologovi a nechasi predpisat nejaku nizkohladinovu antikoncepciu je to istejsie. prijemne romanticke chvile.

monika25098744562

Ach deti,ona ma 15 ja 16 a chceme sex...radsej rozmyslaj nad skolou a nad vzdelanim a nie nad sexom..a o par dni napises...pomoc,moja 15tka je tehotna,co teraz..spamatacka

karco

ak to chcete spavit preto ze sa mate radi tak v tom problem nevidim. suhlasim s tym co napisala lea svojho partnera lubila tak to spolu spravili a su spolu dodnes co ak som si dobre vsimol je uz 3 roky. z toho mi vypliva ze to robili preto ze sa mali radi a nie preto aby sa mohli pred niekym chvalit ze uz to maju za sebou. ako som uz pisal na niektore veci sa oplati pockat. aby si potom v buducnosti nelutoval ze si to urobil. to uz zalezi na tebe co urobis, ak sa mate radi a citite sa na tak to urobte, ved aj tak vam to nikto nemoze zakazat. problem vidim v tom dnesnom pristupe k tomu sexu a ze casto mladi nemyslia na ochranu.
anka21: za vsetko mozu rodicia? no tak s tymto zasadne nesuhlasim lebo rodic asi tazko bude behat za zadkom svojho 15 rocneho potomka. tazko mu ty budes hovorit co je (podla teba) dobre a co zle ked on uz v 15 ma na vec davno vlastny nazor. problem je v tom ze sa nehovori verejne aj o rizikach. pomohla by nejaka diskusia v TV alebo mozno zavedenie nejakej sexualnej vychovy.