Hygiena a piercing/rizika piercingov

ivka.idaa

sor mishaa...ahoj pocuvaj kto ti radil ze si to mas mastit?ja mam piercing tiez hoci v pupku lenze viem ze mastickami a podobnymi vecmi by sa to nemalo mastit...skus si to cistit skor solnym roztokom(1lyz soli 5dcl costej vody....niejak si to skus na to naliat a nechat posobit max!!!1minutku...a tak tri krat do dna)..tiez pomaha uzivanie vit C a zinku...alebo sa este porad so svojim piercingerom ..ale ti e masti ti neodporucam

bridge

cawte...chcel by som si dat piercing do obocia...niekto kto ho ma..mohli by ste ma kontaktovat..chcel by som pocut nejake veci z vlastnej skusenosti pls:))

mishaa

ahojte,prosim poradte.mam mesiac piercing nad hornou perou,na boku, wkuse zapalene,mastim si to nechtikom,kalciowkou,repikom,a nic nepomaha,poraaaaadte,bo sa bojim ze dostanem z toho otrawu krwi.diki moc za odpowed

punky

no a este chcem povedat ze za pierc do nosa som zaplatila 80 korun aj s nausnicou a prepichnutim a do ucha 100 tiez prepichnutie plus nausnica....zalezi de vam to robia....do ucha mi robili v zlatnictve a do nosa len v takom mini obchodiku:D

punky

no dnes som si dala pierc do nosa......nastrelili mi ho a pri nastreleni to zabolelo asi tak ako ked nastreluju do ucha kto uz ma:D pre inich nastreli vtedy to slabo zaboli a potom uz vobec....a uz ma to vobes neboli ani nic.......fakt super vec......ale inac v uchu sa mi to dlho hojilo ale som urobila blbost bo som si dala nastrelit tri a hned vedla seba......odporucam ked cete viac ta si dajte po jednej......ale je to uz ok....a to ich nemam dlho....niet sa coh bat...!

niki55555

Ahojte..prosím poradil by mi niekto aké následky znáša piercing do pupku..chcela by som si ho dať, len sa bojím že možu nastať nejaké komplikacie.napr.že ked ho už nechcem či mi to zarastie a bez jazvy...a pod prosím odpíste čo najskor ...