Hygiena a piercing/rizika piercingov

snorr

cavte chcem sa opytat...chcem si dat pierc do ucha-tragus...boli to?aka je moznost ze sa mi to zapali?mam uz 8 pierc v usach a to nebolelo vobec a ni sa nezapalilo...tak sa pytam na ten tragus...diky moc

snorr

cavte chcem sa opytat...chcem si dat pierc do ucha-targus...boli to?aka je moznost ze sa mi to zapali?mam uz 8 pierc v usach a to nebolelo vobec a ni sa nezapalilo...tak sa pytam na ten targus...diky moc

veronicamars

Ahojt ja by som si chcela dat piercing do pupka, a chcela by som sa vas spýtat ci neviete ci to prepichovanie boli, prosim vas napistemi

kixaaa

Ahojte,ako tu čítam že všetko je bezproblemove len to bli a hoji sa to tak by som si aj dala prepichnut pupok.....lenze rodicia mi to nedovolia ako ich mam presvedcit?

ewinqa

No cafte dala som si piercing do pupku pred 2 dnami...strasne ma to bolelo po prichode do toho studia som powedala ze nechcem ale potom som si to rozmyslela...ale vam powem ze to strasne boli.........

ewinqa

AWOOOJTEEE.........
prosim waas baby co mate piercing v bruchu napiste mi ci to naozaj boli ked wam to prepichnuuu...dikes za odpowedt piste na email angie281@azet.sk
a este ze ako dlho to hnisa a cim sa to ma osetrovat budem velmi vdacna ak odpisete dikes fakt :P

kika...

caute,ja som si dala piercing do pupku pred tromi rokmi a za cely ten cas som nemala nijaky problem...sice prvy mesiac to bolo horsie ale miesto liehu som si to natierala nejakou mastickou a do 2dni zmizol opuch aj to prestalo hnisat...a bolesti sa nebojte,ja som nic necitila ked mi to robili...teraz si idem dat do jazyka...drzim palce

simona

cawko ja som si dala robit piercing nad peru pred 2 tyzdnami asi ale poviem vam neskutocka bolest jak vam napuchne cela horna pera a normalne doslova vam visi a ten pliesok sa vam zaryva do dasna a jak to stipe katastrofa aj by som to vybrala ale newem ako ke je to tak napuchnute z jednej strany do dasna a z druhje normalne gulku mam odlacenu a zarytu jak je napuchle bolest,.....a v pupku mam 2 roky ale tiez som rok trpela nemam dobre skusenosti...

galilea

TELATKO;ahoj ja som si usi prepichovala sama v jednom mam 6 a v druhom dve ,,mne sa nic nestalo som cela a zdrava ;)

galilea

ja mam 12 piercingov ani z jednym som nemala problem len trosku obocie ale to minimum najlepsie sa mi hojil jazyk pupok bolel najviac ,,,staci cistit pravidelne 2x za den a nechytat spinavymi rukami ,,,papa