Hygiena a piercing/rizika piercingov

...

maraju :ahoj ja mam v uchu dve nausnice a chcela by som si tad este jednu a neviem kde to robia lebo ja som si davala tu duhu v polucse ale zevraj to tam zrusili tak nviem ze kde to este robia pls napis mi na mail !!! diki

adenaa

Caute..ja sa len chcem spytat.To aj zlato obsahuje nikel?Pretoze si chcem dat piercing do obocia,no ale som tiez alergicka..Nechapem preco prave ja :(

rydlinka

awooojky..chcela by som aby ste mi poradili...chcem si dat piercing do pupku ale bojim sa ze sa mi zapali,pretoze ked som si davala druhu dierku do ucha vzdy sa mi zapalila...je mozne ze sa mi zapali aj v pupku??a ak by sa aj tak ho musim vybrat ci sa to da vyliecit??a mozem sa kvoli tomu dostat do nemocnice??PROSIM PORADTE MI.....prosiiiim...cmaQ

romushka

to xixi29:no mysme si ho dali este davno aj s kamoskou spravit a ona si ho dala dolu..jakzva jej tam neostala, len to ma take ako keby cervene stale..ale tak ti povim, ked si ho tam raz das, prezies tu bolest(kazdy hovori ze to neboli, ale ako nas to bolelo velmi:D) tak si to nebudes chciet dat von;) aaa nadruhy den co som homala som dostala nadchu..najprv to bolo take neprijemne a trochu to bolelo, ale potom uplna pohodka..a ked sa ti to zahoji, uz tam nebudes muiet mat taky zatoceny piercing ale budes si tammoct dat taky s gulickou, potom to uz ani citit nebudes;o)
..to asi vsetko co si cela vediet nie?:D

xixi29

ja by som si chela dat piersing do nosa...ale keby ze ho uz nechem a dam si ho dolu zostane my tam jazva ?a velka ci mala ?a ked bude smrkat tak si na to zviknem ci ako to je ?pls odpiste

cica

ahojte baby...chcem si dat velmi pircing do brucha ale bojim sa bolesti...moc to boli ??? k comu sa da bolest prirovnat ?...dakujem za odpoved..

luckag

Ahojte vie mi niekto poradiť? dala som si pred dvoma dňami piercing do nosa, začalo mi to trochu hnisať, môžem s tým ísť do solária? a dávala som si to prepichovať na obchodnej neviete niekto ako sa volá ta dezinfekcia?

muška

ja by som sa chcela opýtať, či možem niečo pokaziť ak si prepichnem sama smajla/myslím uzdičku hornej pery/...dakujeem