Hygiena a piercing/rizika piercingov

vikulda

kto potrebuje radu nech pise na moj mail in_da_haus@azet.sk .... mam piercing v jazyku pere pupku a mam tri tunely v uchu :) s radostou poradim :)

pepa :D

co to s tymy vlasmy ze yacnu vypadavat po tom ako si da baba pierc doo pupku je blbost podla mna mne sa to nestaloale to je podla mna somarina co maju vlasy spolocne s pupkom a nervy ti tiez neprepchuju to je len cista koza ...podla mna ta len vystrasilo to ze ti nakecali ze ti mzu zacat padat vlasy ..mne sa hoji pierc stale a uz mi to troska ide na nervy kedze mojim kamaratkam sa pupok hojil tak 2 mesiace a ja ho mam uz 5 a stale sa uplne nezahojil ale nevzdavam to a urcite sa nechytam ho vybrat lebo je uplne krasny a robi mi radost

dzejn23

cautééé mám pearsing nad hornou perou a potrebujem veidet čim si ho mám čistiť diky píšte na dzejn23@azet.sk páá

Malinka_Deda

Ako ja som si včera dala piercing do jazyka a to je úplna pohodička :)Ako mi všetci hovorili aké to bude strašne,že si nemám dávať do jazyka,že ma to budem bolieť a tak :) Ale vôbec :) Ked mi to prepichovali tak jediné čo som cítila bol taký tlak a trošku to štípalo :) A teraz(druhý deň po tom čo som si ho dala) to ani nebolí :) Len sa mi včera stala taká vec,že hned prvý deň som zjedla spolu s jedlom aj vrchnú guličku :)A to jediné jedlo mi robí najväčší problém ale inak nič :) Všetkým odporúčam fakt to nebolí a je to úplna paráda :) Len si dávajte pozor na uťahovanie guličiek :):)

briliantik

cawte ... mám pierc v jazyku a bojím sa že mi ho telo neprijalo ... pretože zo spodu pri dierke po prepichnutí mám niečo biele ... pri tej dierke .. už som si to dala dole s pinzetou :D a potom sa mi to znova vytvorilo ... može to niečo zlé znamenať ?? ... plsko dajte mi odpoveď lebo sa strašne bojíím ... dakujem

NadApaaa

Cafte da sa aby pirsing v obociu prasklo mnoo .. tal ze by vam kupko a ostala len ta koza je to moznee lebo kamosi hovoria ze je newerim tomua rpeto sa pytal Pls odpiste

Margareteka

Ahojte...poviem Vám moju skúsenosť s piercingom...raz som konečne dostala odvahu a lahla si na stôl a dala som si prepichnúť môj pekny pupok...plná nadšenia som sa vybrala k moru...že sa mi to rýchlejšie zahoji, ale skutočnosť bola ina...logicky more+slnko= bakterie...a aj napriek tomu, že som si ho čistila, sa mi nepekne zapalil...tak ma bolel, že som si nemohla lahnúť na brucho...pekne mi to znepríjemnilo dovolenku. To ale nebolo nič...myslela som si, že sa mi to zahojí...naozaj som sa oň starala(veď keď som to už pretrpela na tom stole, tak nech to tam vydrží), no ale začalo mi to hnisať...vrchná dierka sa zahojila ale ta spodna mi narobila pekné galeje...najskôr mi odtial každý deň vychadzal hnis, kt. zaschol, ale pod nim sa tvoril další...potom sa mi zdalo, akoby sa mi začal prepadávať vnútrajšok - už mi nevytekal iba hnis, ale začalo mi od tial vyliezať aj živé, to po troške púšťalo krv a nechcelo sa schovať...stale sa to zhoršovalo a z dierky sa začala robiť diera...mala som pocit, že sa mi rozpada pupok...mala som strach..chcela som si to už vytiahnuť, ale skúsenejšia kolegyňa mi povedala, že to mám nechať tak a ďalej čistiť. Potom som šla domov na dovolenku a keď som to nešťastná ukázala ocinovi, tak mi povedal, že to musí von...a tak som si to vytiahla-okamžite...ste mali vidieť ako sa mi hneď ulavilo, ihneď to prestalo bolieť a v priebehu pár dní sa mi to zahojilo (konečne po nepríjemných 4 mesiacoch!!!)...myslela som, že pupok budem mať na pekne dlho dokaličený, ale už mi to vôbec nevidno:) Takže takuto skúsenosť mám ja a všetkým radím... ak začnú komplikácie, je tiež možné, že si vaše telo nemôže zvyknúť a bude to chcieť zo seba vypudiť...je to cudzí predmet, tak si myslím, že za rozpadnutý pupok alebo niečo iné nám to rozhodne nestojí.Ja osobne už po ničom podobnom netúžim:) Tak veľa šťastia a žiadne komplikácie xxx