NAJ depresivne kocky!!!

brunusa

ok musim vas opustit- bezkam k dr. drzte mi palce.
Milos postaraj sa mi tu dobre o moju sestru giv-zverujem ju do tvojich ruk.no...to som asi nemala robit :-)

giv

brunca,dostala :))) dakujem,som rada,ze je to ok.
bru, niektori moji kamosi "testovali" dokonca na postoji k sportu a tiez k zvieratam :)))

giv

suhlasim,ale ak sa niekto dostane az tam a nevie ako dalej? vies,ked niekedy idem okolo nejakeho bytu,panelaka a pocujem hadku plnu nadavok a osocovania,tak mi nakoci husia koža! nie som na to zvyknuta. mam hrozny pocit uzkosti a fakt aj sok.
mna nikdy nikto z muzov neudrel...okrem otca...ale ziadny z mojich napadnikov :))
ani mi nenadal,nekrical na mna,nepocula som ani "slaby vyraz" ze som hlupa. ani ja som to nikdy nikomu nepovedala. preto sa mi to zda zvlastne,ze niekto sa dostane az tam. ani riesit by som to nevedela,keby ma niekto hodil priamo do takej situacie,najskor by som stala ako obarena a snazila sa spamatat z toho,co sa deje!

brunusa

nie giv to patrilo janosikovy- ze ma zly pohlad.
co sposobil??? no ja mam take stastie- na takych magorov v zivote co nepochopia ked poviem nie tak skutocne nie myslim. a ked poviem ano tak myslim ano.tak len tolko k tomu ale on mal tiez dost slusny uder..

giv

inak,je to vazna vec,ak mas pocit,ze nechce riesit.ale aj o tom sa treba porozpravat. jednoducho som zastanca uprimnej komunikacie,nech uz sa deje cokolvek. aj v dobrom aj v zlom...a ked je hadka vazna a neovladatelna,je dobre ist sa skludnit-kazdy do jednej izby, popremyslat popritom, a potom,ked emocie trochu vychladnu to riesit!