Ktory parfem je najlepsi?

lili303

Ak ti mozem poradit tak byt na tvojom mieste by som to riesila cez internet, mas to lacnejsie a vyhodnejsie.. V predajniach su parfemy zbytocne predrazene..

Jarunka12

No len este by si mi mohla poradit ako nenapadne sa jej to mam spytat, mas nejaky napad?? :-) a preferujes objednavanie parfemov z internetu alebo si ich kupujes v obchode?

IvanaIva

Tak sa jej skus nejako nenapadne opytat aku by chcela vonavku, to by si mala najlepsie a vedela by si presne :-)

Jarunka12

Ona mala uz vsetky mozne vone, mala nejake aj sladke aj menej sladke..Ja uz som po case stratila prehlad o jej vonavkach lebo ich mala fakt strasne vela. Ale chcela by som jej teraz nejaku inu taku co este nemala.

NatalkaBS

a ake mala doteraz vonavky?? je skor na sladke alebo na koreniste vone? To by si mohla vediet ako jej sestra a uz potom by sa ti lahsie hladala ta spravna vona pre nu:-)

Jarunka12

Potrebovala by som poradit, sestra bude mat o mesiac narodeniny a chcela by som ju potesit nejakym peknym parfemom. Trosku sa toho bojim ale viem ze vonavka ju najviac potesi..Aku by ste mi poradili?

mima325

Mám k dispozícii viac parfémov. Používam ich podľa nálady a príležitosti. Moje top parfémy:
- Oscar de la Renta Intrussion
- Versace Yellow Diamond
- Gucci Flora
- Hugo Boss Orange
- Beyonce Pulse
- Britney Spears Believe
Väčšinu z nich som kúpila na stránke e- parfumy.sk, som s kvalitou mimoriadne spokojná. Odporúčam mať k dispozícii viac parfémov. Je to ako s oblečením. Nie vždy máte chuť obliekať len jeden a ten istý sveter. Najradšej mám svieže vône, no niekedy sa mi zažiada aj kvetinová alebo ovocná vôňa alebo mix.

Blondula

najlepsi nie je ziadny,ale ja momentalne pouzivam chanel-modemoisselle a paci sa mi velmi :-) teda mojmu priatelovi tiez :-)