Ktory parfem je najlepsi?

moncisko

ladimed

vybral si veľmi peknú vôňu pre ňu, určite sa jej bude páčiť. Kamarátke som ju tiež teraz objednávala a ja mám doma aj tú ich vzorkovnicu takže som ju už skúšala ako vonia a naozaj pekne. Snáď budete spokojný a hlavne aby sa tvojej žene páčila :-)

Milo210

Ona vzdy tak sladucko vonia, tak asi jej vonavky su viac menej sladke. Tak ktory by si mi poradila? Ten co mas aj ty, ci nejaky iny?

ladimed

Nakoniec som sam vybral parfem pre tu moju zensku a objednal som to cislo 13. Tiez by mala byt sladka tak som sam zvedavy ako bude vonat. Mate ju niektora? Objednal som dobru?

veronika89_8

Mám od nich parfém, keď si pozrieš ich katalóg tak ja mám parfém číslo 19 (je to taká sladká a zároveň trošku citrusová vôňa) no mne sa veľmi páči. Neviem aké má tvoja žena rada vône, či skôr sladké alebo korenisté. Hm? Asi by som to najskôr zistila a potom sa ti už bude ľahšie vyberať vôňa pre ňu

Milo210

veronika89_8

A ty mas nejaky parfem od nich? Skusim teda objednat nejaky tej mojej zene, snad ju potesim aspon trosku ;-) Porad ktory :-)

moncisko

Tak to som naozaj rada že si spokojná s tým parfémom. Ja idem aj teraz objednávať ďalšie parfémy lebo aj kamarátka chce, sestre idem lebo bude mať narodeniny a mamine. Všetkým sa páčia tie parfémy v mojom okolí :-)

ladimed

Tak to som potom pochopil preco su take lacne. To je super. Tak idem si pozriet ich stranku a nejaky parfem tej mojej drahej vyberiem. Aky by ste mi odporucili? Ktora je pekna vona?

veronika89_8

Tak toho sa báť naozaj nemusíte že by neboli pravé. Oni sú preto také lacné pretože výrobcovia si nezakladajú na výzore voňavky a tak nevkladajú veľa peňazí do výzoru a tak si môžu dovoliť dať parfém aj za lacnejšie peniaze. Ale za seba môžem povedať že tie parfémy voňajú veľmi pekne, podľa mňa krajšie ako tie drahé 80 €.

Milo210

To by aj mna zaujimalo preco su take lacne. Zene by som ho chcel objednat, ale teraz normalne neviem ci ano alebo nie a neviem sa rozhodnut ze ktory. Poradte

ladimed

Baby a nie je to divné že tie parfémy predávajú tak lacno? Chcela by som si objednať, ale obávam sa že tie parfémy nie sú pravé. Ako to zistiť?