Ktory parfem je najlepsi?

malapehana

Presne tak, rozmýšľam že si ju objednám, preto som chcela vedieť akú majú dodaciu dobu. Bojím sa objednať si hneď parfém keď neviem ako vonia, na základe tej vzorkovnice si budem vedieť aspoň vybrať ktorá sa mi najviac hodí.

veronika89_8

Neuveríš ale hneď som si aj objednala z ich stránky jeden parfém. Nedalo mi to, chcela som si spraviť radosť a ja zbožňujem parfémy tak som si objednala. Som zvedavá na tú vôňu;-)

Vikkii

Ked som sa zaregistrovala tak som si hned objednala vzorkovnicu a uz mi stihla aj prist. Maju dodaciu dobu 2-3 dni. Rozmyslas nad nou? Ci preco sa pytas?

malapehana

Babule už Vám niektorej aj prišla tá vzorkovnica, ak ste si ju už niektorá objednala? Akú majú oni dodaciu lehotu? Ďakujem

moncisko

Nie oni to tak nemaju. Ked sa tam zaregistrujes tak sa tam neviazes nicomu. Je to len a len na tebe ci si hned objednas parfem alebo az neskor alebo nikdy. Je to tvoje rozhodnutie.

veronika89_8

To vážne budem mať automatický 30% zľavu? Tak to je dobre, pôjdem si pozrieť ich stránku a rovno sa tam teda aj zaregistrujem. A keď sa tam zaregistrujem nemajú to tak že si musím hneď niečo objednať?

Vikkii

Potom som sa to docitala uz aj na ich stranke ze kolko ten parfem obsahuje vonny esencii ale dakujem ti za odpoved;-)A ty mas ktoru z nich doma?

Elis85

Jednoznacne to najlepsie co som kedy mala je vonavka od Tom Ford, mam Tobacco Vanille a je to uplna pecka. Ta cena za nu je fakt vysoka, no ja som ju dostala :) A odkial kupujete vonavky? Ja hlavne z Parfums sk, kde maju asi najnizsie ceny co som nasla a vzdy dostanem darcek zdarma. Este na -odkaz odstránený- je vzdy postovne zdarma alebo nejaka zlava k nakupu