menstruacia a tehotenstvo

lenulik:)

tak to je fajn :)mozno by si mala zajst na gyndu a poradit sa tam o nejakej antikoncepcii vhodnej pre teba..mozno by si ale mala s hormonanlnou pockat az do 18.lebo dost to naburava cyklus a stazuje vela veci a ma to vela vedlajsich ucinkov a tak.no mozno by som ti poradila nehormonanlnu formu antiky:pharmatex....mozes si naklikat aj na nete neico blizsie otom...to su take bud capiky alebo taky gel ktory si len pred pohlavnym stykom das do posvy pockas kym sa to rozpusti a chrani ta to ako hormonalna antikoncepcia len ju nemusis brat kazdy den len si to tam das kedy potrebujes :)takze pohoda jazz...v tvojom veku som to tiez vyuzila niekolko krat stoji to asi 300 korun bez predpisu.len prides povies ze chces farmatex a nic viac :)

22

no ved uz vobec nemam stresy fakt si ma ukludnila...sice nato myslim ale uz som kludna..nestresujem..aj ked niekedy rozmyslam ze co ak ale potom si pomyslim ze to je totalna blbost :)

lenulik:)

jaaaj tak sa dockal no.to je pekne...ale nic sa nemohlo stat co sa bojis :)uz som ti to vysvetlila.tiez som sa bala ze otehotniem dobre ze nie z toho ze sa ma dotkol.otehotniet nie je take jednoduche.dlho sme sa oto pokusali takze nestresuj :)

22

ja som nevedela ani ako..ale chcela som to so svojim chlapcom som uz 9mesiacov cakal cely cas na mna a teraz uz konecne sa dockal...viem ze ma skutocne miluje :) ale fakt dufam ze sa nic nestalo..uz nemam ziadne stresy no uvidime co bude zajtra

lenulik:)

no ved mas len 16 tak urcite nemysli na ziaden porod..:)mas cas..ja som tiez zazila prve milovanie ked som mala 16 :)

22

no si pomyslis mozno ze som este male decko no mam 16rokof...a porod zatial este nemam v plane najskor az v 28-ke..aspon tak som sa o tom rozpravala s priatelom..no ale ktovie ze ci to nepride skor..

lenulik:)

aha no kazdy inak to pocituje..:)a kolko mas rokou ked smiem vediet?no tie menstruacne bolesti trapili aj mna ale vraj to prejde po porode.

22

vies vsetci ma sklamali len on stoji pri mne..ale jasne ze sa riadim aj sebou..mam to aj vyskusane na vlasnej kozi ze ked mas menzes tak lepsie citis O:) a sice aj ja mam prve dni menstruacne bolesti a dost silne ale vtedy som nemala lebo uz pomynuli a no chcela som to aj sama..

lenulik:)

ty sa az tak riadis nim?ved sa riad sebou.ja somt ot akto nikdy nerobila bolo by mi to neprijemne uz tak som mavala bolesti ked som mala menzes.