menstruacia a tehotenstvo

tina 333

Chcem sa aj ja spýtať menzes som mala slabši ako inokedy. Bola som u lekára ten tehotnosť nepotvrdil .Urobol mi krvné testy a vyšli negativne.Len zaujímavé, je to že test mi ukazuje, že som tehotná.Je tu nejaká žena s tym problémom ako ja.Gynekolog povedal že tam v maternici je iba myon.Ak by som bola na začiatku tehotenstva tak , búšenie srdiečka ešte neukaže iba ako povie gynekolkog myon.A krvne testy ???Neviem ak bola ešte hodnota slaba ja neviem.Je tu niektora žena s podobnim prípadom a čas neskor ukazál, že bola tehotna?

spermie ??

citala som ze spermie ziju aj niekolko dni co sa tyka v posve,a pri 15 stupnoch izbovej teploty aj dve hodiny vydrzia spermie zive priatel mal plnu ruku potom mi zasunul do posvy ,mala som ovulaciu vtedy :?

príspevok

menzes môžete dostať ešte aj do 3tieho mesiaca tehotenstva.. je to spojené s hormonálnou činnosťou a produkciou hormonov žltým telieskom gravidity.. takže žiadne stresy :)

SWEATDREAM

Ahojte..mala som s mojim priatelom nechraneny vztyk 6 krat ..mam stvrdnute brusko aj okolo pupku a tak byva mi nevolno mam odpor na urcite pachy ..myslela som si ze som tehotna,lebo dietatko sme velmi chceli no vtom som dostala presne v den ako mam dostat menstruaciu menstruaciu..bola silna a presla mi do 3dni ..byva mi na vracanie stale..mozem byt tehotna?,velmi by sme babo chceli..

sawe

ahojte! chcem sa spytat: s priatelom sa snazime o babo, uz asi 2 mesiace, robila som si test a vysiel mi so slabou ciarkou, neskor som si spravila tiez test, ale ten uz bol negativny, dostala som dokonca menstruaciu. no a teraz neviem bolia ma dost bedrove klby a chrbat v oblasti krizou, a chvilami sa citim divne dokonca mi dakedy ani cagateta nechuti. mozem byt podla vas v tom?

milak

ahojte citala som tu a zenach ktore mali menzes dokonca silnejsi pocas tehotenstva.Takze sa nemusim obavat nicoho ked mam menzes aj ked mi test vysiel pozitivny?dnes aj vcera to uz bolo dost silne skoro ako normalny menzes a dokonca sa mi stalo ze zo mna dva krat vysiel aj kusok sliznice.:(prosim odpiste hned ak ste niekto tu neviem co si mam mysliet.

monuliatko

Ahoj mam 19 rokov kedze mam priatela uz tri roky a spavame spolu aj bez ochrany a ziadne antikoncepcne tabletky neberiem.teraz mam problemy dostala som menstruaciu vobec som nemala ziadne bolesti a zrazu tri dni v kuse krce bolesti silne krvacanie,nielen to sa mi vyskituje aj nevolnsti na odpadnutie nutkanie na zvravanie a menstruaciu mam dlhsie ako ma Vam ..mam pravidelny menstruacini ciklus a stale mi trva tak 5 dni a teraz si neviem radi na prsiach sa mi robia mensie modrinky a bolesti poprsia poradte mi prosim dakujem velmi pekne

baby5

DObry deň.. mám mensi problem a chcela by som radu... meskali mi kramy necely mesiac, a teraz som ich po niekolkych dnoch dostala.. Nemam zavraty, nebyvalo mi zle..len som bola chora, a dostvedela som sa, ze ked zena berie lieky a ked jej nato meskaju kramy, ze to nieje priznak tehotenstva ale je to kvoli tomu, ze berie antibiotika.. moze sa stat ked som dostala menstruaciu ze som tehotna? Dakujem