menstruacia a tehotenstvo

Cokoladka123

Mozem otehotniet ak som mala ejakulat na ruke potom som ho zotrela a asi po hodine som sa pri pouziti wc dotkla posvy?

bambulkaaa

lenuliatko ano bola som to ja v tej inej teme.. to si ma potesila lebo dnes ked som sa rano pozrela do chladnicky tak mi zo vsetkeho bolo zle, ani desiatu do roboty som si nespravila, potom som musela utekat na obed do obchodu kupit sendvice;-)) ale nastastie este nevraciam..zatial;-)

lenuliatko

bambulka odpisala som ti an tvoj porblem v tej druhej teme...teda ak si to bola ty tak isto.
no a stymi tazkostami...no ako yb som to povedala je to viac menej individualne.niektore zeny to znasaju velmi lahko a ani v prvoch tyzdnoch nemaju ziadne extremne naznaky tehotenstva a take bolesti.ja som mala dost aj bolesti lebo s ati troksu roztahuje maternica a je to take namahave.a predsa tehotenstvo je velka zmena v tele zeny...no ale preslo ma to po druhom mesiaci asi alebo tak nejako v polovicke.bolomi zle a vracala som.krutila s ami aj hlava.to sa napravi uvidis...

bambulkaaa

lenuliatko ja mam to iste co ty.. priznaky po mesiaci ale je mi otrasne.. kruti sa mi hlava, boli brucho a je mi zo vsetkeho na vracanie.. trva to cele dni, neviem si predstavit ze to tak bude celych 9 mes. prosim ta preslo ta to po nejakom case?? alebo ti je zle cely cas?? co mozem cakat v dalsich tyzdnoch??

bambulkaaa

alia: antibiotika mozu znizit ucinok antikoncepcie ale aj nemusia.. na tvojom mieste by som si urobila test, ten si mozes urobit uz predtym ako zistis ze ti meskaju.. v dnesnej dobe su uz ozaj spolahlive..tak do toho, drzim palce!

alia

ahojte mam otazku tento stvrtok som mala mat menzes ale zial nedorazil uz meska. Lieky som prestal brat v nedelu teda posedednu tabletku. Bola som chora a brala som antibiotika a s frajerom sme mali sex (spravil sa domna). Pomozete mi nejako. Co by som mala robit? Lebo v pondelok mam nacinat nove balenie. Este ke ti to ze predtimto som brala dve balenia zasebou teda vynechala som jeden menzes. Poradite?

dada

Ahojte!Menzes mi meška asi 4 dni, byva vzdy pravidelny, bazalna teplota je kazde rano 37 stupnov, dnes sa objavilo mierne spinenie! som tehotna ?

lenuliatko

no nasa mala tiez uz reaguje.manzel jej kazdy den nieco precita a pustame jej nejaku hudbu aj nato reaguje tak asi pocuje.a na teplu vodu tak isto reaguje..:D odkedy zistila ze moze kopkat tak je to niekedy na nevydrzanie :)

saksulka

Lenuliatko, pochopila si správne budeme mať dievčatko, teda podľa pána doktora. Celé tehotenstvo mi tak krásne zbehlo, ale posledné dva týždne sú nekonečné. Keďže je to moje prvé, pri každej aj najmenšej bolesti pozerám na hodinky a čakám si sa to nebude opakovať. Ver, že máš pred sebou to najkrajšie obdobie, keď už bábatko reaguje aj na okolie. Naša bambula od konca 6 mesiaca reaguje na manželov hlas ako by nič iné ani neexistovalo a o teplej vode v sprche ani nehovorím. Je to krásne. Uži si to naplno, tie pocity ti nič nenahradí.