menstruacia a tehotenstvo

lenuliatko

fiiiha tak ti teda drzim palce.my mame pred sebou este tri mesiace aj nejaky tyzden :)tak prajem vela stastia a nech je mala v poriadku...teda ak som dobre pochopila ze to bude dievcatko :)

saksulka

Ahojte baby. Ja som nemala príznaky žiadne a dokonca aj tehotenské testy, na ktorých sa písalo spoľahlivo po 7 dňoch od pohlavného styku mi nič neukázali. Bola som už v piatom týždni, keď tam boli konečne tie dve čiarky. Doktor mi povedal, že každý test je 100%-ný, ale až od piateho týždňa. Dnes mám týždeň pred pôrodom a myšlienky stále pri našej bambulke.

lenkaš

Ahoj Miška! Ja s tým vlastnú skúsenosť nemám, ale kamarátka, zistila, že je tehotná až v 4 mesiaci, lebo nemala žiadne príznaky a mala aj menzes. Doktor jej povedal, že je to normálne a vyskytuje sa to pomerne často. Drž sa!

lenuliatko

mne dosli az neskor baby...nejake dva tyzdne som nic necitila asi a potom az mi bolo hrozne zle.vracanie tocenie v hlave zmenili sa mi chute a pri pohlade na jedlo som hned vracala.potom zacne boliet aj maternica lebo sa roztahuje.ale niekto nema priznaky vobec .tomu sveta zit :)

baby

a naco si chces robit test ked si uz v 3 al. 4 mesiaci??? nerozumiem tvojej otazke... si ho sprav a uvidis ci je spolahlivy