menstruacia a tehotenstvo

palka

panenska blana moze byt aj taka pevna a pruzna ze sa nepretrhne ani pri pohlavnom styku. Ale zena nie vtedy je pannou ked este ma panensku blanu......

suzi131

prosim vas...stala sa mi jedna vec...bolo to nasilu...bola som s jednym sviniarom...dal to do mna asi 10 krat ale blanu tam mam...ak sa tam dostane niekto tak sa ta blana pretrhne uplne ze tam nic nieje?alebo ako to je....prosim poradte mi:((a po druhe..bolo to bez ochrany..moze z toho nieco byt?moze nieco prejst cez blanu?aj ked sa nespravil....poradte mi lebo sa zblaznim:((

sasa

CELA BY SOM sa opytat ze ci mozem byt tehotna aj ked sme vzdy mali ochranu a vzdy sa spravil do gumy a nie do mna a nikdy nebola poskodena a ze ci moze mat tehotna zena krami??a ze ci je nromalne ked sa baba vyspi s chalanm prvy krat ze jej meskaju krami aj mescia a tak nejako??moze to byt prosim poradte dakujem

unknow

ahojte mam taky problem a neviem si poradit pred tyzdnom som som mala s mojim priatelom pohlavny styk,a spravil sa do mna.je to normalne ze hned na to o tyzden som dostala menstruaciu???