Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

kikina

Prepáč musela som niečo dokončiť a To som chcela dnes rozdebatovať s tebou Tvoj príspevok, neva možno zajtra. Si šikovný ked už máš všetky darčeky, ja dúfam, že zajtra už budem mať iež,,,,,,,,

slusny_muz

Hej len plany nepockaju a mam na to dva tyzdne do vianoc...tak sa musim posnazit...a darceky uz mam kupene...skoro vsetky...

kikina

Zajtram mám v pláne ísť do mesta ale pozrieť darčeky a myslím že to je nadúsilie dnes v meste, takže moja žúrka bude kaviaren pri káve. Nerob v sobotu, v sobotu sa oddychuje,,,,,

slusny_muz

No ty najeko rada chytas za slovicka..Hi..no zajtra asi tiez pojdem do robotky ale asi len poobede....a vikend nejako prezijem. A ty sa chystas niekde zurkovat...?

kikina

Nesúhlasím, všetko sa tam nedá nájsť, a vidíš zasa rozoberám slovíčka, ale v dobrom. V piatok pred víkendom si sa narobil? To si nemal robiť, mal si sa šetriť na víkend....

kikina

Potrebovala som zistiť v exceli vzorce ale daný som mala text a nie sumy, tak som sa s tým jedovala,už som si hodila do google čarovné slovko countif a tam som všetko potrebné našla , hold komp je komp :o)