Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

giv

ani takeho inteligentneho s nesputanou dusou nechcem,bublifuk. inteligencia je sice krasna vec :)) ale nie podstatna. ja vazne hladam muza s vekou davkou pokory v tom pravom zmysle slova...pretoze si myslim,ze to je dobra vlastnost do manzelstva. ked je schopny uznat si chybu, uprednostnit zaujmy partnera pred svojimi, empatia...
pokora je dobra vlastnost,lebo umoznuje vzajomne sa prispôsobit, uznat si chyby a pracovat na nich, menit sa, svoje zvyky alebo niektore vlastnosti, robit ustupky...ale to je uz na inu temu.
nepotrebujem zit v neistote, ze ten,koho milujem, tak neviem kedy odide,lebo sa mu zaziadalo slobody...to si myslim,ze taky muz nerobi. taky, o ktorom pise slusny muz. vsetko,co sa bude dat vsimnut si pred vaznymi rozhodnutiami, si radsej vsimnem a zvazim...naozaj ma drsnak este nikdy neohuril.

brunca

viete co je najlepsie??? ked ma vyzor drsnaka a pri tom je zodpovedny,spolahlivy,inteligentny a slusny? pozna z vas nejaka takeho??? :-)))

bublifuk

ale giv ved taky drsnak to nemusi byt zrovna vymlety magor. to moze byt aj inteligentny muz s nesputanou dusou ktory nevies kedy pride ani odide ...ktory miluje slobodu a preto robi ludi ktori ho lubia nestastnymi

bublifuk

zeny tuzia po rodine a chapajusom manzelovi no rovnako ako vo vas aj v nas je kus tuzby po slobode a dobrodruzstve a preto sa usporiadaneho rodinneho zivota aj bojime. je to s nami rovnake ako s vami a tak ako muz chyta pred svatbou paniku z toho ze sa ide viazat tak ju chytame aj my.

giv

no, ja si ziadneho drsnaka nehladam, prave naopak, taki ma odradzaju a staci pocut z ich ust par krasnych vulgarizmov a mam dost.
no...asi preto som este sama. podla mna je tych drsnakov bez vizie buducnosti ovela viac,ako tych spolahlivych a zodpovednych. a ti si nepotrebuju robit okolo seba hlucnu reklamu,preto sa tazsie hladaju.
:(

bublifuk

podla nejakej americkej studie chce zena svojho podomka splodit s muzmi ktori maju vyssie hladiny testosteronu no vychovavat by ho chceli s muzom s nizsou hladinou tohto certovskeho hormonu takze vlastne je to takmer neriesitelna dilema pre nas zeny ako si s tym poradit v spolocnosti ktora ocakava ze manzel bude zaroven biologicky otcom dietata. a potom sa stym vyrovnaj!

brunca

ale no coze totu mame? to je otazka ako Preco si vzdy vy muzi vyberate najkrajsie zeny s prazdnymi hlavkami ktore vas aj tak skor ci neskor opustia???
drsny muzi maju v sebe cosi zivocisne co nas neskutocne pritahuje,neboj ked nas par takychto drsnych muzov pekne zruinuje dojde aj na vas inteligentnych a spolahlivych. :-))) aspon vas viac budeme vediet ocenit,no nie? staci takato odpoved :-)