Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

slusny_muz

Chemia mozno je, ale nie sme zvierata ze ked tam je chemia tak sa hodime na seba.
A suhlasim s giv, ze moze prijst casom. Aj mne sa to stalo, a bol z toho krasny vztah....

giv

brunca,ja si myslim,ze chemia dokaze prist aj casom.z dobreho kamarata sa stane aj inak pritazlivy clovek,lebo jeho osobnost ta zacne tak pritahovat,ze je to ako magnet. cim ho(ju) viac, lepsie pozanas, povahovo a osobnostne,tym viac ta moze pritahovat. lebo fyzicno je tak relativne. mne sa stalo,ze aj clovek,kt.nebol moj typ,tak ma zacal casom velmi pritahovat kvoli krasnej osobnosti.

brunca

este dost dobre nechapem spojenie kamaratsky vztah+chemia.ta chemia tam predsa musi byt od zaciatku a to uz potom neni cisto kamaratsky vztah.neviem ak sa mi niekto nepaci hned na zaciatku,tak ta chemia casom nepride.alebo ano?

brunca

ok,nemyslela som ze by ti cosi vadilo-v hlave.ja ti to neviem vysvetlit.proste v hlave by si si nebol na 100% isty ale v srdci hej. inak ta posledna veta sa mi "pacila" :-)

slusny_muz

U mna je to vacsinou tak ze kamaratsky vztah prerastie do lasky. A preto tu osobu poznam uz dlhsie a nejdem do neznama. Ale ak by mi nieco vadilo take co sa neda prekonat v hlave tak jednoznacne rozchod. Naco chudatko namotavat ked to tak necitim.

brunca

a co v tom pripade ak ti srdce hovori ano,je to ta prava,tu chcem, a rozum ti casom zacne hovorit cosi uplne ine? co ak na zaciatku je to ok,aj rozum aj srdce,aj chemia-proste vsetko-no casom sa zacne rozum so srdcom pekne bit.co vtedy urobite-muzi???

giv

karco, ja myslim,ze môze byt viac ako iba srdce, alebo iba rozum. ale samozrejme, vsetko je mozne aj nemozne a zaroven relativne.

giv

suhlasim so slusnym muzom. mne musi muza odsuhlasit nie len srdce ovplynene chemiou, ale aj rozum! ak tie dve veci nemaju rovnaky nazor, tak sa nic nekona.
brunca a teba dnes asi nestretnem :((

slusny_muz

ok, ja viem ze chemia robi vela, ale niekedy treba aj premyslat a nie sa len tak bezhlavo rutit do vztahu...nie? Teda aspon cim som starsi tak to tak beriem.
Ja si uz pod zenou predstavujem ci bude schopna sa postarat o deti, ake ma vlastnosti...a tak....uz to nieje len o chemii, aj ked bez nej to nema vyznam.