Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

ada99

No ked mam 40 tky teploty nepozeram po ocarujucich chlapoch ani keby to bol lekar v podstate sa mi zlievaju do jednej neocarujucej machule.Tie olejove zabaly pomohli trosku aj mne.Vlastne uz je to ako tak v pohode akurat mam hlas podsadeny o 2 oktavy nadol.

shocky

no a ako by si sa citila keby si stretla cestou k lekarovi so zapalom pluc, ocarujuceho chlapa?
nieco take ako olejovy zabal na oblast hrudnika si skusala?Mne to zaberalo.

shocky

pre adu:
no bodaj by som mohol zurovat...alkohol som nepil ani nepamatam, s vynimkou sirupu proti kaslu v oktobri:-))

shocky

Inak mam tak celkom zaujimavy postreh, ze takmer vzdy ked stretnem zenu, ktora ma zaujme vyzorom a otvori usta a nevypadavaju nezmysly tak ja som akurat v casovom strese, po prebdenej noci a podobne zniceny zivotom:-)

slusny_muz

Vitaj v teme! No ono to je tka ze niekedy tie dobre vlastnosti vyjdu na povrch az neskor. Jednoducho zeny, ale aj muzi si vsimaju ako prve vyzor, oblecenie, jednoducho to co je hned vidno....a ak tam su sympatie tak potom ich zaujima aj samotnz objekt, teda je ho charakter a vlastnosti...

shocly

Zdravim vsetkych diskutujucich, tato debata ma celkom zaujala, mam preto jednu otazocku, teda ako prelomit lady medzi muzom a zenou? Kazdy si udrzuje odstup a nepusti toho druheho blizsie, bohuzial nefunguje to tak ze ahoj ja som nejaky jano a budem tvoj kamarat. A mimochodom sam seba hodnotim ako zodpovedneho, mileho a vacsinou galantneho muza a mam problem najst si partnerku.
este trochu na pobavenie jedna hlaska, ktoru som cital na jednom fore a celkom ma pobavila: (hovori muz) K dame sa budem spravat ako dzentlmen a ku krave ako vol:-))
pekny den