Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

kikina

Nie sprostá, myslím že si bola zaľúbená a mala si ružové okuliare a je paradox, že ked človek zistí pravdu o tom druhom tak v sebe hľadá chybu

kikina

Tak To bol pán herec dlho mu To vydržalo, predstav si ako sa musel pretvarováť a hlavne musel mať veľmi dobrú dobrú pamäť

brunca

ved prave ze zena ked je zalubena tak je velmi zaslepena a to divadlo skutocne nevidi-moja posledna skusenost-to bol neskutocny herec az na oscara.
no niektory sa dokazu pretvarovat vazne dlho-jeden moj byvaly sa takto pretvaroval dva roky.

kikina

Nie, teraz som sa To dozvedela, ja som si myslela,že ma má tak rád a je ochotný hora prenášať,... A teraz vážne, To by musela byť žena veľmi zaslepená aby nevidela To divadlo, lebo ženu či muža najlepšie spoznáš ked sa dostaví problém ako sa k danému problému postavia, myslím k riešeniu, vtedy zistíš čo sa v druhom skrýva a pretvarovať sa nedá donekonečna,..

brunca

presne tak-vieme.a takisto ako su muzi herci tak su aj zeny herecky- kazda sa snazi byt naj dokonala- nepovedzte ze nie.