Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

dido

Myslím, že slušný muž má pravdu. Ženy, ktoré ste tu prispievali, ste to potvrdili, ale myslím, že mnohokrát to býva aj naopak.. šupka, ktorá sa vyoblieka sexy, ktorá sa nehanbí ukázať niečo viac zo svojho tela, ktorá má správanie priamo navodzujúce sex priťahuje mužov a muži idú po nich,... napriek tomu, že doma majú slušnú, peknú, inteligentnú....

lilllliii

no tak ja to mam super:) moj priatel je drsny nabuchany chlap ale v sukromi je nezny pozorny a oddany.. co viac chcem:)

durka

vies co, to nie je tak, drsni chlapi su tak na par tyzdnov, od nich lasku asi baba vyzadovat nemoze, alebo asi sa jej nedcoka. no ja mam skveleho uprimneho chlapca a som s nim velmi ststna. drsny nie su na vztah. ak ano, tak musia vediet byt nezni a uprimni

valec

mas divny nazor,vsetci sme ini,kazdy hlada nieco ine,ja chcem rodinu a nie drsneho partnera,on zas nechce rodinu,stale len caka a caka neviem naco tana

Zoeinka

Nikdy som po svojom boku nemala drsneho muza, bez vizie buducnosti, bez toho, ze by mi povedal ze sa nikdy nechce ozenit a mat deti. S takym by som teda dlho veru nebola.

brunca

to som rada ze si nemyslel mna- lebo ja rozhodne zlatokopka nie som- ak cosi chcem tak si na to zarobim a kupim si to a nepotrebujem muza aby mi daval luxusne dary-to nemusim.ani ich nikdy neprijimam.

shocky

brunca: nemaj boja teba som tym nemyslel, aj ked som sa vcera bavil s kolegom, ze v podstate vsetky zeny su zlatokopky a je to uplne normalne:-))