Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

brunca

muzi sa daju zmenit len vo velmi malych drobnostkach,nesmie zena vstupovat do vztahu s muzom na ktorom jej cosi dost vadi a mysliet si ze to zmeni.to sa neda. bud ho miluje takeho aky je alebo nech si najde takeho na ktorom jej nebude vadit nic.

janosik

podla mna sa zenam nedaju upriet iste uspechy v tom, ako menia muzov. ale je fakt, ze oproti tomu, co by chceli, su to dost male zmeny.

mačiatko

Sorry nečítala som to celé.Chcem reagovať.Možno to tu už niekto spomenul.My ženy chceme vychovávať a meniť veci. Tak možno dúfame,že ich skrotíme,zmeníme.Je to vždy výzva.

pete

Brunca, vek nehovori o vsetkom a tvoje 2 roky naviac, to nie je ovela viacej. Ty si preco sklamana? Sem na forum nebudem pisat, preco, nechcem, lebo nechcem, aby to kazdy vedel.

pete

brunca, fakt som tu nebol. Aj ja mam rad priamych ludi. Ale ked chceme byt priamy, musime vediet slova velmi vazit, aby sme spravne vyjadrili to, co chceme vyjadrit a myslim, ze to nie je take jednoduche, najma ak tie pocity tiez nie su jednoduche. Mam 24.