Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

slusny_muz

No ja Ti nejdem takto verjne hovorit co mi to dalo....ale teraz viem ze vela...som trochu iny clovek ako som bol...kazdy den dobra nalada...jednoducho je toho vela...aj ked stale bude v srdiecku....ale viem ze tma vonku je nejake zena, ktoru buduem milovat este viac a ona mna tiez...

iriska

ojojoj,laurika. vek 24 a take zufalstvo? ver mi,ze je tu dost zufalych dievcat po 30 a tie maju viac dôvodov byt zufalych a nevidiet riesenie nie len muzka ale ani deti.
neboj,nie je vsetkym dnom koniec.az ked bude,tak riesenie bude mat nula bodov.

laura24

Hm, je to komplikovane. Neviem, ci mi to prinieslo nejake pozitiva. Keby sa to nebolo stalo, mala by som s nim uz krasne, zdrave deti a bola by som happy. Takto neverim, ze ich niekedy budem mat, pretoze neverim, ze najdem cloveka, ktoremu by som verila a chcela za otca mojich deti. Ale zas na druhej strane, mohla som mat deti a byt nestastna...tak asi tak nejak..

slusny_muz

A nehnevam sa nanu ani na seba. Ten rozchod jednoducho prisiel. A otvoril mi nove moznosti, ktore som rad ze prisli. Niekto tam hore je a riadi moje kroky...aj ked modlil som sa nech to vydrzi...aj za nu nech ma miluje...ale bohuzial....

slusny_muz

No mna to preslo po 6 mesiacoch, ale este mi je sem tam smutno...ale to su len spomienky...lebo bol to krasny vztah a dal mi hrozne vela....

laura24

Slusny_muz: Ahojko! Tak co je noveho? Ach tie vztahy! Inak ako som to citala, mne sa stalo nieco podobne, ale nastastie som sa po 4 rokoch z toho dostala :o). Boli sme zasnubeni a mali sme sa brat...a ten posledny pohlad, ked sa to skoncilo bol strasny. Dala by som zivot za to, aby to pokracovalo...ale clovek malokedy dostane to, co chce...ale ako hovorim, po 4 (!!!) rokoch ma to preslo.

iriska

vecna dilema, o ktorej sa da iba filozofovat...najlepsie pri dobrej naladke a salke caju. a propo, daju sa pri tom utuzovat vztahy!