Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

soda

chceme dobrého, všímavého, inteligentného,milujúceho a ďalšie tie +, no to až potom, keď sa budeme chcieť už naozaj usadiť a mať rodinu, deti a žiť šťastne až kým nepomreli...:-)dovtedy nám stačí každý drsňák, zloduch, záletník a buran:-)))

slusny_muz

Ja nezlavujem so svojich pozaidiaviek, snazim sa tolerovat veci, ktore viem ze niesu az tak dolezite....ale v ziadmom pripade nejdem zlavovat s mojho idealu.
Kedze chcem zenu na cely zivot...len jednu a myslim aj na buduce deti....

laura24

Iriska, viem, ze si to nemyslela zle...len som sa nad tym tak zamyslela. No, mozno motyka vystreli, ale...nespolieham sa moc. Mozno by som mala zlavit zo svojich poziadaviek, ale neviem, neviem :o) uvidime ako bude

slusny_muz

Ja niesom zufaly, ja som stastny clovek...aj ked nemam partnrku...s tym som sa vyrovnal...a netrapi ma to....cakam kedy pride ta prava....a viem ze pride na 100 %...

iriska

moji,tak co giv? preco ste povzbudzovali ju? tak isto mate sance aj vy na krasny zivot,a tiez na zdrave deti, laura.len to som chcela povedat.
:))

slusny_muz

Ja som sa nestal ani tak lepsim, to som bolaj predtym, len neviem to tak popisat, taky slobodnejsi...aj ked som hrozne chcel pokracovat vo vztahu....

laura24

Tak to mas fajn, ak si sa zmenil k lepsiemu. Ja som akurat tak prestala verti ludom o 90% a keby moja druha polovicka stala predo mnou a bolo by to tak, ze je to ten clovek, s ktorym by som mala ybt cely zivot, tak mu neverim :o)