Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

cicusa

ahoj... neviem ako ostatne zeny ale mna zaujme inteligencia a povaha... a drsnaci ma nepritahuju lebo mnohi z nich sa len pretvaruju :)

bibkap

Ja si nevyberám drsnejších mužov,ale oni sú priebojnejší,neúnavní v dvorení,otvorenejší/však nemajú,čo stratiť..príde ďalšia/,uvoľnenejší.Slušný muž sa malokedy vie odviazať a preto je často nudný...alebo sa rýchlo stiahne,chýba mu vytrvalosť....A potom si \\\"vyberieme\\\" ; to,čo sme vlastne nechceli...

heha

ako ich potrestat?
co tak tento vtipík! to by sme im priali prezit; tym surovcom zlym,samozrejme:
"Milý Bože:
Chodím každý den do práce a dřu 8 hodin, zatímco má
žena si pěkně sedí doma. Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak
tě prosím, dovol, aby její tělo bylo prohozeno na jeden den s mým.
Amen."
Bůh, ve své nekonečné moudrosti, splnil mužovo přání.
Příštího rána, vím to jistě, se muž probudil jako
žena. Vstal, udělal rychlel pro svého druha snídani,
probudil děti, připravil jim šaty do školy, dal jim snídani, zabalil
obědy a odvezl je autem do školy.
Přišel domů, sebral věci na čištění, vzal je do
čistírny a stavil se v bance, aby uložil peníze.
Šel na nákup k zelináři, pak jel domů, vyložil
nákup, zaplatil účty a zapsal vše do účetní knihy.
Vyčistil bedýnku na kočičí výkaly a vykoupal psa.
To už byla 1 hodina a on spěchal, aby ustlal
postele, vypral, vysál prach, zametl a vytřel podlahu v kuchyni.
Běžel do školy vyzvednout děti a po cestě domů se s
Nimi pohádal. Připravil jim mlého a sušenky a postaral se aby
udělaly domácí úkol. Pak vyndal prkno na žehlení a při žehlení
se díval na televizi.
V 16.30 začal škřábat brambory a čistit zeleninu na
salát, obalil vepřové řízky a nakrájel čerstvou fazoli na večeři.
Po večeri uklidil kuchyň, pustil myčku na nádobí, poskládal prádlo,
vykoupal děti a uložil je do postele.
Ve 21.00 byl vyčerpán a protože jeho každodenní povinnosti ještě
neskončily, šel do postele, kde se
Od něj očekávala soulož, což zvládl aniž si postěžoval.
Dalšího rána, sotva se probudil, poklekl u postele a řekl...
"Bože, nechápu, co jsem si představoval. Jak jsem se mýlil, když jsem záviděl své ženě, že
Si může být celý den doma. Prosím, snažně tě prosím, mohl bys to vrátit
zpátky?" Bůh ve své nekonečné moudrosti odpověděl:
Můj synu, vidím, že sis vzal ponaučení a velmi rád
bych všechno změnil jak to bylo, musíš ale počkat devět měsíců.
Včera v noci jsi totiž otěhotněl."

Ženami vybraný nejlepší E-mail roku!!

putka,hlavu hore a do protiutoku!

asd

Keby mna tem moj udrel, tak s nim koncim v tom momente. A teraz k putke. Robis asi najvacsiu chybu, ze si este stale s nim - nenechaj sa otlkat. Zvykne si na to, ze to moze robit /alebo si uz zvykol?/ a bude sa to cim dalej tym viac zhorsovat - viem, co hovorim - mala som takeho otca debilneho, co bil mamku stale a raz sa postavila proti nemu, stauchla mu, no a ten ... ju potom zas zbil, ale mala aspon dobry pocit, ze si aj ona udrela. Nastastie sa rozviedli /8 rokov ich ale rozvadzali - akoze hustota, 8 rokov, neviem co prepinalo sudkynu, ze ich nechcela rozviest/. Kazdopadne putka, nenechaj si toto so sebou robit, daj sa rozviest, kasli na neho, urcite si najdes lepsieho. Len s nim neostavaj - budes nestastna a budes trpiet a mozes mat aj zdravotne problemy z toho. Proste sa na neho vy...ser, si ta proste nezasluzi bodka

puťka domáca

No,tak ja mám doma muža,ktorý by mohol byť vzorom anti-ideálu manžela.A prečo som si ho zobrala?Lebo je výborný here a ked som s ním chodila,tak som si myslela,že je taký dobrý,že si ho ani nezaslúžim....No opak je pravdou a ja teraz rozmýšľam,ako to urobiť,aby ma ON nechal,lebo už ma nebaví robiť puťku domácu a trpieť všetky tie jeho agresívne útoky,robiť mu fackovacieho panáka.A kedže je silný a má veľa známostí,jediná možnosť ako sa zbaviť zlého manžela je,že prestanem byť dobručká,tichučká,ústupčivá,poslušná...CHCEM BYŤ MRCHÁÁÁ!A to by v tom bol čert,aby ma nenechal.Takže dievčatá- vy máte problém,lebo hľadáte dobrého muža a ja mám problém- ako vykorčuľovať zo zlého vzťahu.

asd

Nazdarky. Tak ja s tym mojim chodim skoro rok - a nie je to ziadny drsnak, ale nemenila by som za nic na svete - ako povedala aj amanda. S tymi pred nim to bolo uplne o nicom, resp. oni boli uplne o nicom. Nemala som sa s nimi o com rozpravat, takze bolo ticho a citila som sa potom totalne trapne. No a s tymto terajsim /dufam ze aj trvalym/ sa mam stale o com rozpravat a ak je aj dakedy ticho, tak sa vobec necitim trapne. No a slusny_muz - kazda z nas by chcela mat pri sebe muza spolahliveho, inteligentneho /a nie daku vypitlanu hlavu/ a zodpovedneho, len takych je malo, takze preto si asi vyberame tych nespravnych /dufame ale, ze je to ten spravny, ale casto byva opak pravdou - skoda/.

slusny_muz

pre amanda a mimuska27: Blahozelam, tak nech vam to vide. Ste ma potesili, ze predsa len zenam zalezi na tom aby mali spolahlivych slusnych chlapov doma...

amanda

Ahoj slusny muz.V mojom zivote som sa stretavala len so zlymi muzmi..bavilo mato to vzrusenie a aj ma to pritahovalo.Nepatrim k nejakym chudinkam vzdy som s tymi muzmi vybabrala ja.Nebudem sa rozpisovat bolo by to nadlho.Jedneho dna ma takyto muzi prestali bavit a stretla som slusneho spolahliveho inteligentneho citliveho muza ktory sa vobec nepodoba tym ktorych som poznala.Som s nim uz tri roky a nevymenila by som ho za ziadnu cenu...

brunca

blahozelam mimuska27,tak si to aj jeho vaz ! len teraz neviem ci mas toho drsnaka alebo toho slusnaka? ci oboje v jednom??? :-)