Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

kikina

Pre slušného_muža, odpovedˇje jasná, je v tom chémia a málokedy zvíťazí rozum nad pocitmi, príroda To tak zariadila,.... ale s istotou viem , že drsného muža by som nebrala

brunca

na to aby si ho nasla,takeho ako pises-musis mat kusisko stastia. pretoze presne taky muzi-slusny,dobrucky,inteligentny-maju asi dake komplexi,stale si myslia ze tuzime len po svalovcoch, modeloch, drsnakoch a cusia v kute. ked zena vyvinie iniciativu na takehoto muza tak sa obvykle zlaknu a so stiahnutym chvostikom utecu. jasne mozes sa zmenit na obycajne dievca ako sme my,a len cakat kym im to trkne v tej ich inteligentnej hlavke-lenze po niektore cakame 6 a viac rokov, a pochybujem ze sa dockame....

thinqa

Mili moji citaci..
rada by som sa vyjadrila aj ja k tejto teme. Som zena, a nikdy som nepozerala po drsnych muzoch preferujem muza, ktory je zodpovedny, spolahlivy, vnimavy a najma tolerantny.. A urcite si klades otazku aka som ja.. hmm som samostatna zena, pracujuca na sebe nielen vonkajsieho vizualu ale aj intelektualne, som clovek ktory ma svoj nazor ale vie tolerovat nazor ineho, tuzim po pokojnom a stastnom partnerstve nie po majetkoch ten nema pre mna vyznam.. chcem vnimat a tuzim byt vnimana..muzi su nadseni ked ma spoznaju, vyhladavaju moju spolocnost zdam sa im presne taka aku chcu mat zenu po boku.. Ale..ale ked pride k z mojej strany k navrhu alebo len prejavenie naklonnosti zlaknu sa..nerozumiem..preco?? V tej chvili mam chut prestat byt taka aka som a byt len jednoduchym obycajnym dievcatom s bezstarostnym usmevom na tvari a oddat sa cakaniu.. no nechcem - kde robim chybu? aka mam byt aby o mna stal mily citlivy zodpovedny chapavy nezny a zaroven vasnivy muz???

brunca

ahoooj dina, tak dufam ze to neni ten moj :-) ale nie ten moj neni drsny muz mozno vyzorom no srdiecko ma ako male dieta,na spravnom mieste.a najprv som sa zamilovala do srdiecka az potom do drsneho vyzoru.
to ma mrzi dina,to si ty vsak z tej debaty s karcom. a preco ta opustil ak sa smiem spytat???

dina

ja mám rada tiež drsnejších,ale práve ma opustil(pred dvomi týždnami)brunca ,aj tento sa volal na M a je tiež s pod vrškov

brunca

pre bibkap- cosi na tom naozaj bude, aj ked nesuhlasim. to ci je muz priebojnejsi,ma odvahu dat najavo svoj zaujem zeny absolutne nesivisi s tym ci je drsnak alebo slusny. aj slusny muz dokaze dat najavo svoje city. to je v nom, ze to nedokaze.
kazdy vnima pojem drsny a slusny muz po svojom.