hroza?

Príspevok v téme: hroza?
simona586

zacala som chudnut ale nie hladovkou.Jedla som 5krat denne v mensich davkach a na 4 den som to pokazila.Na obed som dostala vlci hlad a vyvracala som to potom som dostala na veceru znova som to vyvracala a o 10 vecer znova a do tretice to slo znova von.A preto ze som to urobila som cvicila hodinu a neskor este pol hodiny.Je to zle alebo je to sucast diety??? prosim surne

brunca

nestoji to nic.pozri si v telefonnom zozname najblizsieho psychologa. najblizsieho myslim kam si ochotna za nim ist.za to nic nedas,mozno zistis ze nemas bulimiu a je to ok,mozno ze ju mas. len tam prosim chod.rada by som ti pomohla,pretoze viem co to je, ale tym ze tam pojdes urobis aspon prvy krok.ak nieco napis pokusim sa ti pomoct aspon tymto sposobom.ok?

brunca

pocuvas sa co pises? uz som sa raz z toho dostala....si tam opat takze si sa z toho asi zrejme nedostala-sama.na co tam pojdes??? neboj budete spolu len kecat a budes prekvapena ako presne rozumie tvojim pocitom,poradi ti ako to zvladat..atd.nic hrozne. vazne tam prosim chod.ty si teraz velka frajerka ze to nic nie je, ze sa z toho dostanes sama.... nie. viem o com hovorim mne trvalo roky kym som dokazala prijat pomoc.

simona586

Ja viem ale naco tam poviem ked sa z toho dostanem uz som sa raz z toho dostala sama ale uz to nechcem tak skusam.

brunca

to stravou nevyriesis-to mas v hlavke-psychike.kukni si v tel. zozname najblizsich psychologov a normalne tam zajdi nik si ta tam nebude vsimat.prvy krat je to divne ale to zvladnes. potrebujes odbornu pomoc.drzim ti palce