hroza?

Príspevok v téme: hroza?
simona586

zacala som chudnut ale nie hladovkou.Jedla som 5krat denne v mensich davkach a na 4 den som to pokazila.Na obed som dostala vlci hlad a vyvracala som to potom som dostala na veceru znova som to vyvracala a o 10 vecer znova a do tretice to slo znova von.A preto ze som to urobila som cvicila hodinu a neskor este pol hodiny.Je to zle alebo je to sucast diety??? prosim surne

simona586

No pomohla som si k tommu lebo mi bolo strasne zle.Tak na ranajky som mala biely jogurt activia.Na desiatu jablko.Na obed celozrny rozok so syrokremom linia(bohaty na bielkoviny)a paradajkou.Na olovrant napr. kuracie prsia s dusenou zeleninou alebo salat s celozr.cestovinami.Vecera paradajka alebo nieco k tomu ale nie moc.Obed preto taky lebo som do pol 3 v skole.Vypijem 2 litre vody(caj,min.voda a tak)cvicim pol hodiny niekedy aj viac

brunca

jasne ze je to zle.stiahol sa ti zaludok jasne ze si to potom vyvracala a co si jedla v tych mensich davkach.vyvracala si to sama od seba alebo si si pomohla??? sucast diety to urcite neni.

slusny_muz

vracanie a sucast diet????? Nemyslis vazne?
Daj si pozor, aby si si nerozhadzala cely traviaci system...to Ti myslim za to nestoji...
Jasne ze je to zle.....