hroza?

Príspevok v téme: hroza?
simona586

zacala som chudnut ale nie hladovkou.Jedla som 5krat denne v mensich davkach a na 4 den som to pokazila.Na obed som dostala vlci hlad a vyvracala som to potom som dostala na veceru znova som to vyvracala a o 10 vecer znova a do tretice to slo znova von.A preto ze som to urobila som cvicila hodinu a neskor este pol hodiny.Je to zle alebo je to sucast diety??? prosim surne

lenka22

ja tiez nemam take miery ani zdaleka ako si si ty vysnivala!!!! ved sa zobud!!! V 15 chudnut, si sa zblaznila?? ja mam 22 a prvy krat v zivote "drzim" dietu, ktora spociva v tom ze som sa naucila pekne papkat a nie zrat co vidim a pijem vela tekutin. Najem sa normalne ked som hladna a nie paradajka na veceru... A k tomu, ze ti vravia ze mas velky zadok - ja mam taku "zlatu" starku, ktora mi na kazdom stretnuti povie ze mam velku rit, tak som sa naucila byt drza (rodina-nerodina) a hovorim: Zavidiiiis??? Aspon mam na com sediet, a nikdy ma pod zadkom netlaci... Zase nemozes pocuvat vsetkych co o tebe povedia... A ja mam okolo bokov cca 95 cm takze ta stovka nie je vobec vela

brunca

a ja chcem mat 90-60-90 a nemam no a co? nech si hovoria ze mas velky zadok ty im na to povedz ze nech sa radsej pozru na ten svoj.tvoje telo sa este len vyvija. radsej zacni robit nejaky sport ako vracanie.vsetko je lepsie ako vracanie. netusim ako chces dat z prs dole 5cm. zacni sa mat rada taka aka si a nech si hovori kto chce co.kym nemas sto kilo je to v pohode :-)

slusny_muz

No rozhodne to co robis nieje zdrave. Tvoje telo je vo vyvine a nieje dobre to co robis. Ak budes mat 25-30 rokov mozes chudnut, ale teraz by si nemala. Mozes obmedzi sladkosti a sladke napoje. Ale musis mat dostatocnz prisun bielkovin a sacharidov. A navyse cvicis...musis mat dostatocny prisun kalorii.
Zamysli sa nad tym ci je dolezitejsie mat zdravie alebo vyzerat ako modelka s vredmi na zaludku a rozvratenym travenim....

simona586

Som tak potom neviem preco mi hovoria ze mam velky zadok a tak ved ja mam miery otrasne 93-73-100 a chcem mat 88-68-94

brunca

prosim ta a co chces schudnut? ja mam o 2cm viac a vahu skoro ako ty trochu nizsiu,ved to je v pohode. no presne v 15 sa to zacina.

brunca

dievcatko moje ty mas bulimiu. prosim ta nerob blbosti. kolko mas rokov? kolko vazis? preco chces schudnut? bolo ti zle od zaludka alebo skor psychicky,ze si mala pocit ze si vela zjedla.fakt nerob blbosti to neni sranda nasilu vracat.