hroza?

Príspevok v téme: hroza?
simona586

zacala som chudnut ale nie hladovkou.Jedla som 5krat denne v mensich davkach a na 4 den som to pokazila.Na obed som dostala vlci hlad a vyvracala som to potom som dostala na veceru znova som to vyvracala a o 10 vecer znova a do tretice to slo znova von.A preto ze som to urobila som cvicila hodinu a neskor este pol hodiny.Je to zle alebo je to sucast diety??? prosim surne

simona586

Orava.Chcem jest pravidelne tento tyzden som bola cely den doma bola som chora no a zajtra idem do skoly tak uvidim.A ak by som dala na ranajky ten rozok a na obed ten jogurt bolo by to lepsie???

brunca

presne viem co prezivas.lenze ak budes pokracovat tak aj umries. ked si z dediny tak chod inam do vedlajsieho mesta.nik o tom nemusi vediet.vies kolko ludi dnes chodi k psychologovi?ty si len na zaciatok ale ja ti poviem aky budes mat zivot-jedlo-zvracanie-vazenie-jedlo-zvracanie....n eustale dookola. je to zacarovany kruh z ktoreho nebudes vediet vynst von.nic ine ta nebude zaujimat len toto, stratis vsetkych priatelov, nebudes mat ziadne konicky...nic. a na konci je smrt alebo pri najlepsom budes mat taku zdravotnu kartu ako 100 babka.a o zdravi ani nehovorim.chod na net a precitaj si o tom nieco.aj tu bezi tema bulimia. je to zavislost ako kazda ina,no o to horsia ze alkoholik sa zbavi svojej zavislosti tak ze prestane pit,ale jest musis. je to celozivotny boj,nikdy nad tym nevyhras-neda sa to vyliecit, mozes byt len v pohode.no ked pridu krizy v zivote nebudes to vediet riesit inak ako svojim osvedcenym sposobom.musis sa mat rada taka aka si,nesmies sa nenavidiet!!!! ak este chces nieco vediet rada ti odpoviem aj by som ti rada pomohla ale inak ako radami nemozem.odkial si? zapadne, stredne..slovensko

simona586

No teraz co napisem vyznie ze som uplne blba ale nie ja som v koncoch.Ja by som chcela zomriet uz by som netrpela tak ako trpim teraz a to vsetko iba pre postavu. a psycholog??? ja som z dediny ved keby ma tam videl tak by to vedela cela dedina a ani neviem kde je??

brunca

lebo je to takto jednoduchsie. vies pri bulimii nejde ani tak oto ked jedlo vyzvracias ze chces schudnut skor o to ze sa ti ulavy psychicky,akoby s tym jedlom zmyzli aj tvoje problemy. s tym sama nedokazes prestat musis ist za psychologom-alebo chces byt v truhle uplne chuducka??? krute ale pravda.

simona586

BOzee teraz som to znova urobila nechcem to robit.Chcem pravidelne jest v mensich davkach preco to nedokazem ako v tych prvych dnoch???Nechcem to uz robit.Ale chcem chudnut

brunca

ja ta plne chapem-tiez som tym presla takze velmi dobre viem co prezivas,no ja som sa nenavidela koli tomu ze ma podviedol muz ktoreho som milovala. lenze som si nastastie uvedomila ze mi je zivot prednejsi nez smrt. a radsej byt trosku gulatejsia ako mrtva! zajdi prosim za psychologom to nie je hanba on ti najlepsie poradi.

simona586

Brunca:to ze nenavidim svoje telo v tom stebou uplne suhlasim.Vsade kde sa pozriem su krasne chude(nie vychudnute)baby a co ja?Uz nevladzem.Chcem vyzerat stihlo ja som uz uplne v koncoch.NIe nemam ziadne problemy.Ale nevydrzim stale pocuvat ze aka som tucna a este nevydrzim byt ani v spolocnosti vsade kde sa pozriem su chude baby a ja medzi nimi vycnievam

brunca

doslo na moje slova.tebe nepomozu vlocky ani jogurt.ale skus sa nad sebou zamysliet moja.vies ako konci to co robis??? kukni si temu Bulimia a Anorexia-tam bohuzial patris. u teba to nie je o tom ze si tucna a chces schudnut ale o psychike.nemas sa rada,nenavidis svoje telo?mas problem s rodicmi, resp.s mamou? s priatelom? alebo ti vadia len hlupe poznamky inych?