Driclor

zuzic

na ruku si davam aby ma nespalilo:P postaci ti aj na ruku a keby nie tak uvidis ale mylsim ze urcite staci. a rano zmyt. no ja som tiez este len zacala pouzivat ale tri krat som si dala a minule som len malicko

barbzz

zuzic: ale mne sa to zda prilis male....aa ked si to davas ako cez tu gulku laebo si to das na ruku???...aa to uplne tenku vrstvu si mam dat to zaberie??,

zuzic

hihi nie nemam...
barbzz ale to sa neminie tak rychlo ako normalny antiperspirant takze je male ale nedavas si vela...

barbzz

neska som si to bola kupit a vecer chcem prvykrat vyskussat tak drzte palce:) velmi sa bojim ze si to este viac poskodim ale stoji to zato idem leto aa to potenie je nevydrzatelne....

hihi,

aj vy mate po driclori take hnede miesta na podpazusi dost zle to vyzera.:( co mam s tym robit?? aj ked sa oholim stale to tam je co mam robit .:( ?

barbzz

dnes som bola nato pozerat v lekarni lae je to dost male ako dlho vam to vydrzi??...bojim sa toho ze ci to nemoze uskodit?? aa ako casto to treba brat???

Jana C

ZUZIC
mňa svrbievalo aj pred Driclorom, aj keď som používala Excipial. Teraz to riešim tak, že hneď ako si Driclor ráno zmyjem, tak si podpazušie natriem DMáckym telovým mliekom Ultra sensitive a je pokoj. Ale pokiaľ mám na sebe Driclor, tak neštípe ani nesvrbí :)))