Driclor

symonydes

...ja som si driclor kupila asi dva dni dozadu,zatial mi super pomohol, včera som sa vobec nepotila,a je pravda že ma v noci dosť svrbel,aj ked som si ho naniesla prvu noc.ALe túto noc čo som si ho naniesla druhý krát ma svrbel ovela viac až pálil,a ráno som mala začervenanu pokožku a dosť ma to ešte bolí.Chcem sa spýtať,čo s tým mám urobiť,či ho mám prestať používaať,alebo si mam s nim dať pauzu,alebo ako vlastne dalej,Dakujem

mandarinka

no neviem,uz kaslem na to,miniem ho a potom uvidim ci si este nieco kupim,mozno na kazdom cloveku to inak funguje,keby sa mi potili ruky alebo nohy tak tam by mi mozno pomohol.dakujem

florianik

mandarinka, tu som ti nasla temu, kde porovnavaju tieto dva produkty www.zdravie.sk takze pochybujem, ze to deoforte je miesto dricloru.. pretoze co som tam precitala par prispevkov, tak vela ludom ten deoforte vobec nepomohol a driclor ano..

Podla mna v tej vasej lekarni len lekarnicka nechcela priznat, ze driclor maju vypredany a chcela urobit trzbu, takt i predala menej ucinny excipial deoforte..

esty

ja som v pohode Driclor kupila pred týždňom v lekarni (síce posledný, ale aj tak, tam vo veľkom nezasobuju). Ale da sa v pohode objednať cez internet -odkaz odstránený-

dd

inak ja nemozem ani kremy na ruky..vobec ziadny nepouzivam, obcasne v zime, ked mam pre zmenu niekedy extremne suche ruky..ale to je fakt len v zime, ked su dost mrazy a aj to pouzijem ten krem tak 4-5x a dosť..lebo ako si ich natriem, hned sa spotim, to je otazka par sekund a mam cele ruky mokre..

dd

mandarinka, ja sa potim aj doma, v klude, proste hocikde, neviem cim to je, mam to uz od malicka, ako si pamatam..troska menej sa potim na rukach jedine vtedy, ked mam dobre bavlnene ponozky na nohach..co sa sice doma da, ale ked idem von, si ich vyzuvam a potom mam zas vsetko mokre :(..strasne sa za to hanbim, lebo na tie spotene ruky a nohy sa mi hned lepi vsetka spina a vsade nechavam mokre odtlacky, na obleceni mokre flaky..

mandarinka

aj ja som si chcela kupit ten Driclor,preco mi lekarnicka povedala ze sa uz nevyraba,moze byt ze vo vasich lekarnach su uz posledne zasoby?mozno by bol pradkickejsi ako ten Excipial DeoForte,ten je krem.no uz je to jedno,inak ani ja nevidim moc zmenu po pouziti Excipialu,zajtra bude tyzden co ho pouzivam,ked som doma v klude tak sa nepotim,akonahle pridem von tak je to tak ako predtym,moja mama si ho dala na nohy a aj ruky a po prvom pouziti mi povedala ze sa jej uz nepotia tak ruky,preco to na mna nefunguje?

dd

ahojte..v pondelok som si kúpila Driclor s nádejou, že skoncujem s nadmerným potením rúk a nôh..od neskorej jari do skorej jesene je to pre mňa kríž, lebo mám často úplne mokré ruky, niekedy mi po nich stekajú až také potôčiky potu a nohy to isté..nemôžem si dať ani sandálky na holé nohy, lebo hneď mám všetko mokré..alebo stačí, že chvíľu pracujem s myšou, alebo píšem na klávesnici a hneď mám mokré celé dlane..nehovoriac o tom, že keď chytím niečo v obchode do rúk, nechávam "stopy", alebo keď mám niekomu podať ruku, tak si ju musím najskôr dobre vyutierať..no prvé, čo ma trocha zarazilo v návode, je tam napísané, že sa má driclor nanášať na úplne suchú pokožku..lenže keď mám problém s tým nadmerným potením, ako dosiahnuť úplne suchú pokožku :(?ani večer pred spaním v kľude tú pokožku úplne suchú nemám a keď aj ako-tak tú pokožku na rukách a nohách suchú mám a nanesiem driclor, v momente sa spotím ale úplne hrozne, celé ruky mám v momente mokré, aj nohy, až tak, že mi z nich kvapká..je to tak správne?dnes som si ho naniesla už tretíkrát, no zatiaľ nejakú zmenu nepozorujem :(..

mandarinka

inak dneska som si ho isla kupit a lekarnicka mi povedala ze uz nieje na trhu,tak mi dala ten Excipial DeoForte.dneska si ho dam a uvidim aky bude