Aky darček kupit priatelovi?

PetraN

Neviem aky ma tvoj priatel vkus ale skus nieco co ma asi kazdy chlap rad, tie ich somarinky. Ja som to kupila svojmu a bol superch uspech. Konkretne najdes viac tuna.. www.coolish.sk Maju tam fakt pekne osobne som kupila tu vec co ide na klucik

ali1

ak tvoj priatel fajci kup mu zippo zapalovac,isto ho potesi.

Trosku drahsia zalezitost je elektronicka cigareta,ale je to uzasna vec,pomaly ale isto si priatel odvykava,nesmrdis od dymu ani ty ani on.Ale co sa fajcenia tyka je to individualne ale vo vacsine pripadov to je tak ako u mojho priatela.

ak nefajci, skus nejake hodinky,oblecko,botasky....priplat nejaku veceru resp. ty sama nieco uvar a potom po uzasnej vecere a vinku sup nejake prevapko do postielky.

dobra vec je aj klucenka ,penazenka,parfem ci nejaka ina kozmetika.

Mozno by ho potesil nejaky pobyt na chate,v hoteli...to vies uz ty :-)

Darcek prisud k jeho zaujmom...

jahodka123

No môj priatel má tento týžden narodky a cez jeden zlavový portál som mu objednala rallycrosove preteky a ešte k tomu mám pre neho knihu, hru na PS3,rámik s našou fotkou ručne vyrezávaný a ručne vyrezávanú fajku. Oblečenie nezvyknem kupovať, lebo nato, že to je chlap, tak je v tomto strašne náročný :)

xxxxxxxxxxxx

ako po roku vztahu nevies co by chcel tvoj priatel...je to na hlavu postavene ze vobec ho nepoznas... nechapem ako niekto nevie cim by najviac potesil toho druheho cloveka...asi ho malo pocuvas a vnimas... nemam co k tomu dodat...

matkopb

Mne dala priatelka pexeso s našimi fotkami. Objednala ho na www.mygraphic.sk. Prostredníctvom aktuálne prebiehajúcej akcie na "zľavovej stránke" www.shopcity.sk ...ale 100 ludi 100 chuti :)

jamie

Už som to tu tušim písal, treba niečo vtipné... fakt vtipné a originálne, najlepšie aj keby to bolo praktické a užitočné :) Dosť prísne kritériá, ale na -odkaz odstránený- je pár vecí ktoré ich spĺňajú, odtiaľ väčšinou nakupujem.

A vy? Máte nejaký tip?