Aky darček kupit priatelovi?

klarcuska

no moj priatel ma rad snad vsetko, ale uz vela darcekov som mu pokupila ako oblecenie, zazitkove vylety a podobne..vino ma tiez celkom rad ale to mi pride ako malo hodnotny dar na sviatky, ci?neviem..chcela by som nieco originalne

sissiny

Klarcuska - najdolezitejsiu vec si nenapisala a to co ma tvoj priatel rad. Napriklad moj ma rad sport a predovsetkym je velkym milovnikom vina. Takze vacsinou mu darceky kupujem v podobe nejakeho oblecenia na sport, niekedy si sam nakaze a dokonca aj vybere co by chcel a potom vymyslam este vselijake blbosti ohladom to vinka, ci uz som mu kupovala vyvrtku alebo kvalitne vina na ktorych si potom spolocne pochutnavame;-)

klarcuska

viem ze tu je uz kopu stranok aj inych rad ake darceky kupovat priatelovi..mojmu som uz snad vsetko pokupila a zo vsetkych sa vzdy tesi..teraz ale vobec neviem co mu kupit, narodeniny ma koncom novembra a potom su hned vianoce..toto je pre mna najhorsie obdobie, pretoze si lamem hlaavu co by ho este mohlo potesit..prosim dajte este nejake rady ake darceky by mohli potesit chlapa..vdaka..