Aky darček kupit priatelovi?

bee_1

Ahoj tak v prvom rade odporucam nakupovat cez nez lebo sa fdaju ziskat vselijake zlavy a je to vzdy lacnejsie, skus napriklad na -odkaz odstránený-
skvely vyber topanok alebo ked nie tak sportove veci na -odkaz odstránený-
urcite tam nieco najdes, je tam siroky sortiment a teda na tychto linkoch maju v tych obchodoch aj zlavy, dufam ze pomoze

Klarcuska

Deniska prepac, to som vobec nechcela:-) Ano, pokial ho maju na sklade tak by ti ho mali dorucit do 24 hodin, takze do Vianoc ti ho jednoznacne stihnut dodat. Prvy darcek? Ja uz mam skoro vsetky pokupene, uz mi chybaju len nejake malickosti :-)
Sissi dakujem:-) Ano, uz mi prisiel, na zivo sa mi paci este viacej ako na obrazku:-) Si si uz rovno aj odpovedala na svoju vlastnu otazku, ano kurierom posielaju tovar ktory si u nich objednas - aspon som ti odpoved potvrdila:-)

sissiny

Klarcuska - pekny stojan si vybrala, uz ti aj prisiel? Ako vyzera na zivo? Oni ako posielaju baliky, kurierom, ci ako to maju riesene? Ale teraz asi vsetci tymito spolocnostami posielaju objednane tovary tak asi aj oni, ze? Asi zbytocnu otazku som ti polozila, ale zaujima ma to:-)
Emmi7 - to mas dobre ze takto mozes zabijat nudu v praci, ja nemam v praci cas sa ani kedy najest :/

denissa84

Klarcuska
Si ma úplne zmiatla a som si znovu musela pozrieť tú stránku vino-stojany.sk ale už viem, ten stojan by mali mať na sklade takže to bude ešte menej dní ako si mi ty napísala hej? To sa teda nemusím báť, že by mi nestihol prísť do Vianoc, idem ho asi teda aj objednať, aspoň už budem mať prvý darček :-)

emmi7

Ako pozerám tak som neni jediná ktorá objednáva víno z internetu...My často objednávame a hlavne slovenské...Ale o tejto stránke ktorú tu spomínate som ešte nepočula...Idem kuknúť ponuku...Aspoň zabijem trošku nudu v práci :-)

Klarcuska

Michallinca ano musela som vyuzit situaciu, lebo vacsinou uz ked prideme z roboty tak sme spolu a aj ked si nieco pozeram na internete tak je vacsinou pri mne:-) Praveze som chcela taky vacsi a tym padom mi ani nevadilo ze bol drahsi, vsak dufam ze mu uz vydrzi az do staroby:D
Deniska zalezi to podla toho ci produkt ktory si si vybrala maju na sklade alebo nie. Ak nie tak dodanie trva 7-14dni, ak ano, tak je to kratsie. Za dovoz som platila 5€

Kircha

@berryy nezda sa ti ze to uz trosku prehanas ked davas pomaly do kazdej temy tie linky na tie kupony?vsak uz o nich snad vsetci aj vedia,..chceli by sme tu normalne diskutovat a ako som citala co pisali babule tak tu skor rozoberaju z kade objednat kvalitne vino a nie oblecenie,..ale sme radi ze si nam napisala co si ty kupila priatelovi,..osobne by som priatelovi nikdy oblecenie nekupovala sama, kedze by som si to netrufla a potom pocuvat ze sa mu to nepaci, radsej tiez riesim nieco take, ako tu ine baby pisali,..to mam zaruku ze ho vzdy potesi, kedze je vinkar:-)

berryy

ja som pre priateľa kupovala na cez zoot, keď chceš, nájdeš všeličo, keďže majú skutočne široký sortiment, jednoducho si vždy vieš vybrať, dokonca ja využívam aj toto -odkaz odstránený- ,sú to zľavy dosť výrazné. čiže veľmi sa mi to oplatí. :)
ja som svojmu kupovala svetrík, tváril sa, že ho to potešilo :D tak dúfam

denissa84

Ahoj Klarcuska!
Chcela by som ťa poprosiť či by si mi potom mohla dať echo, že za koľko ti prišiel stojan ktorý si objednala. Pozerala som si ho a dosť sa mi zapáčil, rozmýšľala som, že by som taký istý objednala aj manželovi na Vianoce, len sa bojím že koľko majú dodaciu dobu a či mi stihne prísť. Môžeš mi to potom napísať, vďaka. Ešte jedna otázka, koľko si platila za dovoz?

michallinca1

si takto vyuzila situaciu? :D Co inokedy je stale len pri tebe ked nemozes taketo veci pozerat?? :-) Ale aby som nezabudla ti napisat nazor na stojan ktory si vybrala, je dost pekny, len nevadi ti ze si taky drahy vybrala? Chcela si taky vacsi a drahsi?