Aky darček kupit priatelovi?

Lenka Loucna

A čo napríklad nejakú klasiku, treba také tie hygienické kazety: eshop.marionnaud.sk v ktorých je vlastne všetko a je to pomerne praktické. A pritom aj často pekne darčekovo zabalené ..

Lenka82

Ja som na posledné narodeniny kupovala parfém z notina - Hugo Boss. Priateľ sa potešil, tak aspoň budem vedieť čo nabudúce kupovať :-)

Tamara079

@cerkovova preto som ho objednala a kupila lebo aj mne sa velmi pacil.. Je to samozrejme dreveny stojan, nekupila by som tiez ziadnu napodobeninu.. objednavala som ho zo stranky vino-stojany.sk, kde si myslim ze maju najkrajsie stojany co som aspon pozerala stranky aj ine.. Tak tu mali aj najvacsi vyber aj cenovo prijatelne.. Ak mas zaujem tak kukni aj tam:-)

katinaa20

Cerkovova na prve vyrocie som mojmu drahemu kupovala vyvrtku na vino v tvere srdiecka a taktiez stojan na vino ale taky mensi. Myslim ze je to darcek ako vysity pre muza. Co viac muza potesi ako alkohol a este ked je aj vinar, podla mna chod do toho a takyto darcek ho potesi:-)

cerkovova

ten stojan vyzera dobre, take nieco som si predstavovala aj ja pre mojho draheho a mozno trosku vacsi.je dreveny alebo len nejaka napodobenina?lebo ked uz by som kupovala tak by som chcela dreveny a nejaky kvalitnejsi aby vydrzal dlhe roky

ewinna

@denissa84 niekedy je lepsie pockat a kupit neskor ako ked sa urychlis a potom banujes ked najdes inde nejake este krajsie. Vacsinou som tiez vzdy hr hr vsetko kupovala a potom som lutovala. Uz som sa poucila a vzdy si vsetko radsej poriadne premyslim a az potom konam. A tak to je vlastne so vsetkym, teda malo by byt:-)

Klarcuska

Ved mi to bolo hned divne ze by si len dva pohare objednala, to by si mohla akurat tak s muzom popijat :D :D A kurier ti ich dorucil? Nemala si problem ze by ti prisli rozbite alebo nieco podobne?

Tamara079

@cerkovova preco by to nebol vhodny darcek?.. Pokial vies ze by ho potesil tak by som isla do toho.. Mojmu som na vianoce objednavala tento stojan (pridavam fotku) a tak sa z neho nenormalne tesil ze som az v soku ostala.. Este nikdy som ho takeho stastneho nevidela.. Hned si tam poodkladal svoje vina, ktore zbiera:-)