Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

RNG

HPV virusy zistili napr 65% studentov na kanadskej univerzite. Je to dnes sucast nasho zivota, tak ako herpesy, EBV a ine virusy, ktore sa v nas permanentne nachadzaju.
Treba ich potlacat zvysenim imunity na antivitalne.Tak sa da vyhnut rakovinam z nich vznikajucich napriek tomu, ze ich mame v tele.
Ako som povedal viackrat, rakovina krcka maternice je len velmi mala cast rakovin a cele toto halooo je len pre propagaciu otaznych novych drahych vakcin.

margaretka321

Rada by som sa opýtala,do akej miery je ohrozená žena ľudským papiloma virusom v prípade, že udržiava intímny styk s mužom, o ktorom sa dozvedala, že jeho žena zomrela na rakovinu krčka maternice. Ďakujem.

mishell

chcem sa zniekym zoznamit je to možne????????????????????????????????????????????? ?moj email je mishell1901@azet.sk kto sa chce so mnou zoznamit nec mi napiše na tu adresu a na azet

RNG

virusy su vsade v tele, nielen v bradaviciach.
Testy na ne su drahe a casto nepresne. a je ich velmi vela druhov, mnohe nesposobuju bradavice a nie su spojene oficialne s rakovinami, zatial
Ale ani jeden virus nerobi v tele dobre a mame ich plno, takze potlacanie ich ma svoj zmysel

hpv

...a este mam jednu otazocku....ked mam vaginalne bradavice, musim byt i hpv pozitivna ? co to znamena hpv pozitiv ? ved nikto...gynekolog, kozna, ani na infekcnom mi nebrali ziadne vzorky ...vraj virus v krvi nie je som bola informovana ....dakujem za vysvetlenie

hpv

RNG dakujem za dalsiu odpoved. O befungine som sa docitala na nete, no zda sa mi v iac na gastroenterolog.trakt, o chaparale som sa nedocitala nikde. Mohli by ste ma prosim informovat ? Mala by som zaujem si ho od vas objednat...alebo ten indonal ? poprosila by som uviest i cenu a dlhodobost uzivania co by tiez mohlo ovplyvnit vyber...za skoru odpoved dalsej bezradnej dakujem....mail : caukoo1@azet.sk

RNG

Chaparal dostanete v mojich predajniach, Befungin maju napr v Starej Trznici v Bratislave .
Isoprimosine je synteticke antivirotikum formy Teva, Svajciarsko, nie velmi ucinne.Tak asi na hladine aloe vera alebo bazy.
Ale definitivne vyssie, ako vypalovanie bradavic, co na zamoreni virusom hpv inde v tele nic nespravi.
O indonale je tu uz dost zmienok, ja osobne by som pouzival o 50% vyssiu davku aby sa dosiahla mojimi zdrojami informacii davka 600 mg denne I3C(aktivnej latky v indonale).
Inac mohol by som dovazat aj I3C alebo DIM ako potravinovy doplnok, ale kedze by na to slovensky zdravotny priemysel nedaval doplatky(potravinove doplnky sa nepodporuju)tak by sa to neoplatilo pravdepodobne.
Chaparal a Befungin su ucinnejsie ako I3C podla informacii z mojich lekarskych periodik.

hpv

Dakujem RNG za skoru odpoved,citala som si vsetky vase clanky,pisali ste o chaparale befungine, no tie u nas na slovensku nedostat pokial som sa informovala. Dala som si predpisat antivirotikum isoprinosine - je postacujuci ? Indonal u nas v lekarnach zozeniem ? Mozem ho uzivat zaroven s isoprinosinom ? Uzivam este aj hlivu ustricovu v prasku aj cerstvu si kupujem. A s tym podofylinom a efudixom si mam potierat len tie bradavice ci cele infikovane miesto ? Dakujem vopred RNG za odpoved. Cenim si vase rady na tejto stranke.

RNG

vypalovanie, podofylin efudix a ine znicia len na cas bradavice, nie virusy v tele. Virusy sa daju potlacit len antiviralnymi prostriedkami a zvysovanim viralnej imunity. Viaceri tu spominali ucinny indonal, co je vlastne len vytazok z kapustovin I3C(indol 3 carbinol), podobne pracuje aj DIM(diindoil metane), tiea vytazok z kapustovin, hlavne klickov brokolice.
Zo silnych antiviralnych spomeniem znova chaparal (larrea tridentata druh)a Befungin(vytazok z huby chaga). Pracuju na herpesy, hpv, EBV, citomegalovirus aj Aids virus.

hpv

chcem sa spytat, dostala som na vaginalne bradavice po leptani tekutym dusikom vodicku podofylin a krem efudix.mam si s tym potierat len bradavicky, ci cele okolie velkych pyskov a analu kde sa vyskytovali ? dakujem