Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

dvojbottka

neboj sa zvladnes to,nebude to nic hrozne,a ak by to aj bol zaciatok niecoho,co ta ale nechcem nijak strasit lebo myslim ze si este mlada,tak cim skor sa to zisti tym to bude lahsie liecitelne.ale neboj naozaj to dobre dopadne :) hlavu hore.

teenes

Bojim sa strasne! Este mi ide gyn brat nejaky ster na vzsoko ci nizko rizikove, urcite umrem od strachu dovtedy!!!

dbojbottka

teenes vobec ti nemusel byt neverny,mohlo to byt aj inkubacnou dobou...a pri oslabenej imunite sa ti to prejavilo.

teenes

Bol mi zisteny HPV ale vsade citam o inkubacnej dobe atd... Mam 10 rokov toho isteho partnera, ja som mu verna, myslite, ze mi bol neverny???

anonym1303

Mojej kamaratke oznamil lekar ze ma HVP a ked mu po mesiaci povedala ci jej neda na to nejake tabletky tak sa jej spytal ci sa chce liecit ze mu to mala povedat hned.....Charakter tak potom nezabudnite lekarovi povedat ze chcete nasadit liecbu lebo oni to asi nevedia...

katarína

A chcem ešte dodať, že mi onkogynekológ poradil aby som sa dala zaočkovať, som teda zaočkovaná Cervarixom a vlastne potom ako som sa dala zaočkovať sa zistilo, že mi tie zmeny na krčku zmizli. A jedla som aj Indonal, 2 balenia (dve tabletky denne po dobu dvoch mesiacov). Predovšetkým sa poraďte so skúseným lekárom a neverte všetkému čo si prečítate na tomto fóre, naozaj neviete aké vzdelanie majú ľudia ktorí sem píšu o čo im vlastne ide. Niektorí ľudia si tu riešia vlastný biznis. A bohužiaľ, zúfalí ľudia sa dajú nachytať... Ja som touto chorobou sama prešla, hovorím z vlastnej skúsenosti. Veľa šťastia.

katarína

Ahojte, mne virus hpv zmizol a ja som vlastne nič zvláštne nerobila. Mala som hpv vysoké riziko a lekár mi zistil aj zmeny na krčku maternice. Pred týždňom som bola na kontrole a tie zmeny sa stratili. Hpv dokáže zlikvidovať normálne fungujúci imunitný systém. Normálne sa stravujte, veľa čerstvého ovocia, zeleniny a nefajčite - to je dosť podstatné. Ani pchať do seba umelé vitamíny - chemikálie nie je bohviečo. Držím vám všetkým palce.

myska

mam 17 rokov a sama mam virus HPV.nieje to sranda a poviem vam,bala som sa ze dostanem rakovinu...a moj priatel sa nechce liecit...co mam robit?vsak i de aj o ine baby,nielen o mna...