Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

minx

Ahoj. Trápim sa s kondylomamy už dva roky...najprv to bola iba taká malá retiazka po oboch stranách vchodu do pošvy. Využívala som dve balenia Wartec krému a to, čo bolo na povrchu sa zmenšilo, ale nezmizlo. Teraz končím s 3-mesačnou kúrou Indonalu a ŽIADNE zlepšeie, skôr naopak!!! Kondylómy sa zreteľne rozšírili pod povrchom sliznice, čiže sa nedajú ani začať odstraňovať. Mám hrôzu z toho, keď začnú vyliezať...Akurát si zháňam nejakú laserovú kliniku, bez tak som do toho už vrazila kopec peňazí bez výsledku...Už nech je to preč!!!

RNG

Inac testy na virusy maju urcitu citlivost a ked telo potlaci virus, tak su mnohe testy negativne, hoci virus je v tele mikroskopicky stale pritomny.
Preto zvysovat si viralnu imunitu je jediny dobry prostriedok proti nim vseobecne.

KKUKU sem:)

KKUKUKU ahoj ja som mala to iste zapal.moc. a zistili mi aj nejaky druh streptokoka a moc vazne ze ak mi tabletky nezaberu a on sa nevyhubi moze sa mi dostat do krvi a zomret..ale nazory urologov boli rozdielne nikdy nevies komu mas verit..a aj HPV som myslela ze mam a mam ho urcite..
Doktor povedal ze nemozem mat sex do uplneho vyliecenia lebo mozem nakazit partnera a ked uz sex na vlastne rizio s kondomom. Ale neviem co tebe zistili asi len zapal.moc. rur tak iste s kondomom nie bez..!pa vela stasia

boze moj !

Baby HPV virus ma kazdyyyy jeden clovek !!! Nestresujte a uz len to menit partnera a co ten buduci moze mat aj horsie choroby. Je ich stovky druhov a len niektore sposobuju rakovinu..takze ak si date zistit HPV pravdepobodne vam ho najdu ale musite si zistit od doktora ake ciselka vam vysli ci ste nachylna na rakovinu.... Mne vznikli male biele bradavicky na anale..a dala som si spravit testy HPV a po mesiac cakania a stale som ich mala tie bradav,mi vysli testy negativne !! A bola som prekvapena. Ale proste ako kazdy virus pride a odide a moze sa vratit tak co stresujete ! Hlavne zdravo zit jest zeleninu antioxid.aby vam raz za cas vysli skodliviny s tela.. cucoriadkove malinove dzusy aby ste chodili na wc curat a skodlive lasky vyplavovali to zabera na cistenie tela raz za cas. A vela inych zdravych latok a zeleniny ovocia aby malo telo obranne latky ! Ja mam dost stress a urcite som mala oslabenu imunitu a preto mi vznikli bradavicky, pouzivam aldaru a myslim ze zmiznu a musim dufat ze zaberu.
Vela stastia !

RNG

nati 1 prenos virusov hpv nie je len sexualny. Potom nespecifikujes,ake virusy hpv ti nasli.
Bradavice=papillomy su nasledkom vyse dvoch stovak Human Papilloma Virusov.
Bradavice su vlastne druh tumorov, tj nefunkcneho tkaniva, kde sa obcas podla druhu tumoru mozu vyvinut rychlo rastuce(malignantne,rakovinne) bunky
Tam je to nebezpecie a je v roznych nefunkcnych tkanivach.
Da sa proti tomu branit latkami, ktore potlacaju tendenciu vytvarania rakovinnych buniek(DIM,I3C, a vseobecne kapustoviny, rozne silne antioxidanty a samozrejme enzymi a biele krvinky, ktore nepotrebne tkaniva odpratavaju

nati1

Ahojte. Neviem, kde tu najst odpovede na vsetky tie otazky, no aj ja mam jednu. Dnes mi oznamili, ze mam HPV vírus a cytologiu 1. Mam uz dlhsiu toho isteho partnera a pred par mesiacmi mi robili rovnaky test a bol negativny. Co to znamena? Mam o svojom partnerovi pochybovat?

kaša

nie na operaciu zatial nejdem, idem este na nejake vysetrenie do Prešova a potom sa uvidi. Ako to moze potom postihnut mojho priatela?

kaša

ahojte, pred dvoma dnami mi zistili HPV vyrus, vlastne si este asi ani neuvedomujem co bude dalej... ako to je vlastne vo vztahu, ohrozi to nejako mojho partnera?

musska

a ty ides na operaciu koli hpv?mas nalez na krcku?noo lebo ak mas hpv a spavas so svojim priatelom co asi ano, tak on tiez ma hpv urcite. Ale s liecbou asi jedine nejake tie antivirotika..