Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

RNG

Gynex je synteticky hak.
Moj nazor na synteticke hormony je znamy-maju privela zlych ucinkov, hlkavne ked sa dlhsie beru.
Veronika, moje obchody posielaju aj do zahranicia.
Potravinove doplnky sa mozu prakticky lubovolne kombinovat. Len neber antimikrobialne dokopy s probiotikami, daj medzi ne pauzu aspon 3 hodiny.

aloe

HPV je vírusové ochorenie,postihuje 85%žien, z toho 20% je takých,ktoré spôsobujú zmeny na maternici a len 1,4% sú rakoviny.Klasická medicína nemá liek na likvidáciu vírusu, len na jeho potlačenie. Dá sa ale prírodnými produktami-včelími- tento vírus zlikvidovať.duratnakatka@zoznam.sk

veronika

ahojte rng chcem sa spytat som v zahranici a mam hpv typu 18 aj priatel a slabu imunitu mozes mi naisat co konkretne si mam pytat v lekarni bo tu je to tazsie im vysvetlit ten selen a co si pisal vsetko co najviac co mozem kombinovat spolu chcem sa na to dat riadne a co najskor nech to stoji co to stoji potrebujem si dat imunitu do dobreho stavu

macik

RNG:
Co hovorite na pripravok Gynex? Neviem ci ste nejaky doktor, alebo odbornik na nieco, ale vase nazory a typi nie su "laicke"

RNG

Ako som povedal, zatial som necital nic v literature, ktoru odoberam o tom, ci je rozdiel prenosu virusov obrezanymi alebo neobrezanymi.
Moj osobny nazor sa vytvara az z viacnasobne opakovanych sprav z reputabilnych zdrojov, dovtedy som neutralny.

nemo

* oprava *
....ma pravdu v tom, ze s OBREZANYMI partnermi zena takmer alebo vobec nedostane rakovinu krcka maternice?

nemo

takze ak niekto tvrdi, ze neobrezany muz je nositelom virusu HPV a obrezany nieje (ber to ako trochu nadhodeny priklad), ma pravdu v tom, ze s neobrezanymi partnermi zena takmer alebo vobec nedostane rakovinu krcka maternice?

mne ide o to, ze co ma spolocne predkozka - HPV - rakovina krcka maternice?

RNG

Nemo, co sa tyka toho clanku, na ktoreho link tu zavadzas, je hrubo skresleny. Rakovinakkrcka maternice(cervix) je relativne velmi zriedkava. Niekto ma zaujem to tu nafuknut umelo. Vobec nie je na druhom mieste rakovin zien. Uvediem tu napr oficialnu statistiku,tabulku z Anglicka, na to nemusite vediet po anglicky, je tam graf, kde je uvedena rakovina krcka maternice=cervix na predposlednom mieste!
info.cancerresearchuk.org

RNG

Obriezka zvysuje hygienu , to je uz viactisicrocny fakt hygieny.Presiel aj do niektorych vier a zvykov.
Plati to hlavne na bakterie a kvasne infekcie. Ci je to faktor pri prenose virusu, neviem.

Virus totiz nezije na povrchu alebo v roznych vyluckoch medzi zaludom a predkozkou.
Mozno tym , ze sa predkozka odstrani sliznica zaluda trejuca sa o bielizen zhrubne a tym sa krvny styk pri sexe znizuje(alebo zvysuje popraskanim?)
To odpovie jedine vyskum a statistika.
Ja si nerobim vlastne rozhodnutia a nazory na toto ale spolieham sa ze niekto dojde s kredibilnym vyskumom a statistikou na podporu svojho tvrdenia.