Vypadavanie vlasov

ivanka0103

Ahojte,mne velmi pomohol laserovy hreben,co predavaju v topshope...ja som ho kupila za sto eur,ale da sa kupit aj lacnejsie...kamoska si ho kupila omnoho lacnejsie na bazos.sk.

-odkaz odstránený-

Monika123456

Ahojte,chcem sa s vami podelit o moje poznatky a skusenosti.Na vlasy som vyskusala uz asi uplne vsetko,mam ich od prirody jemne a nikdy som ich nemala dlhe,lebo narastli do urcitej dlzky a potom sa nepohli.tak som sa zatala a urobila som tuto vec.Kazdy tyzden,niekedy kazdy druhy som si pravidelne robila zabaly z henny a nechala som si ich an hlave celu noc.Miesto obycajnej vody som prasok zaliala silnym zihlavovym vyvarom,naniesla na hlavu a nechala celu noc.Do toho som uzivala vitaminy na vlasy Biosil,ale myslim,ze hocijake vitaminy s obsahom zinku pomozu.za polroka som mala nadherne vlasy.huste,hrube a hlavne dlhe.Teraz sa pysim hustou hrivou az po pas a vela ludi spekuluje,ci su moje vlasy prave...na hennu nedam dopustit!!!Ci uz bezfarebna alebo farebna...ja osobne mam vlasy tmave,tak som pouzivala hnedu hennu a niekedy ciernu.

rebeka12

akoze clanok som si precitala,trvam na tom,co som napisala.Kozny mi nic nepomohol,gastroenterolog takisto nie,gynekolog tiez nie,stitna zlaza OK,na vlasy pouzivam henu + drahy aminexil od Vichy,sampony jedine z lekarne co este ? dycham rovnako znecisteny vzduch ako clovek,ktoremu su vlasy pritazou..

rebeka12

ach,vlasy!Stavim sa,ze tu nikto neinvestoval do boja proti ich vypadavaniu tolko penazi co ja.Samozrejme bez vysledku.Dokonca aj u nas vyhladavana liecitelka si nevie s nimi rady.Najnovsie sa ale strojim spytat jedneho po ulici u nas chodiaceho chlapika,ktory byva v domiku 4x5m na spadnutie,bez vody a elektriky,a vybera kontajnery,ako on sa stara o svoje vlasy,ktore su mu urcite na pritaz.NIKOMU som take mnozstvo vlasov na hlave este nevidela ako jemu.ON je pre mna jasny dokaz,ze je to jedine genetika.A ja som uz mohla mat nasetrene na parochnu,dokonca so zlatymi vlasmi.

mortisia

dobra je voda ked si varis zemiaky a potom si s tym preplachovat vlasy...
pouzivat hennu namiesto chemickej farby a tiez aj zbytocne nezatazovat vlasy chemickymi pripravkami a zehlickou

Mimik138

Ahojte baby.Pokial mate take problemy s padanim,dajte si vysetrit stitnu zlazu a ked bude pozitvna tak cim najskor sa dajte objednat k nejakemu endokrinologovi aby vas nastavil na tabletky.Vela ludi ma tento problem a to padanie vlasov spaja so vsetkym moznym len na toto sa casto zabuda.Potom by to už malo byť fajn,a vlasy začnu znovu rasť....zatial skuste pivo,alebo silny žihlavovy odvar-nezmyvajte.A dajte si ostrihat vlasy do postupna-trochu sa odlahcia.Držim palce:)

Daty

Ahojte vsetci.Taktiez mam problemi z vlasami.Pamatam si dobu ked som mala krasne huste vlasy.Ale zmenilo sa to a o dost.Bola som bulimicka asi 4~5rokov.Prestala som s tym asi7 mesiacov do zadu.Bola to tazka doba a velmi.Je mozne aby som si dala svoje vlasy opat do poriadku??Uzivam vitaminy.rozne produkty,snazim sa papat zdravo a vela ryb nale mam strach.Naviac som v zahranicia nema tu blizku osobu z kt.by som sa mohla o ytomto porozpravat.Prosim moze mi miekto poradit,ako mam zacat opat zdravo a stastne zit??