Vypadavanie vlasov

Laco87

moja priateľka používa šampón nanogen, prvé výsledky sa dali vidieť po 3-4 mesiacoch používania, pekne vonia pomáha vyskúšaj uvidíš sama :)

nikuskaliluska

na 100% sa mi uz niekolkokrat osvedcili vitaminy donnahair, pomahaju proti vypadavaniu, na hustotu, na lesk na celkovu regeneraciu vlasov, odporucam

peter_ko

Mne sa osvedcila lopuchova voda. Lacna zalezitost, ktora skutocne funduje. Tiez sa mi nedavno dostal do ruk sampon od Nanogenu a zatial vyzera slubne. A nezabudaj na vitaminy a mineraly, ktore su pre vlasy dolezite.

rozmaria83

mne pomohli tabletky Amitamin® Hair, vlasy padaju ovela menej a su aj hustejsie, tabletky su bez laktozy a lepku, skusala som napr este donnuhair, nepomohlo a vyuzivala som dvojmesacne balenie.

zuzanaolej

Mne keď začali vlasy moc padať, to bolo pred štátnicami, začala som užívať donnuhair, mama si ju kedysi kúpila, ale nepoužívala ju tak som ju našla v poličke a veľmi mi pomohla, do mesiaca mi zastavila nadmerné padanie vlasov.

ajka111

Ahoj majer, presne tuto znacku mi poradila moja kadernicka, ze jej zakaznici maju s nou dobre skusenosti, tak asi si to idem zrovna objednat, dam vediet, ake to je ;)

majer123

Ahoj, mam podobny problem, po operacii som hodne rychlo zacala plznut, samponom moc neverim lebo to je vsetko na jedno kopyto. Stravu mam tiez v poriadku. Citala som niekde, ze telo je po operacii v soku a vlasy mozu aj z toho odchadzat a ze sa to moze liecit vlasovym aktivatorom lebo urychli ras tych vypadanych vlasov. Odporucili mi aktivator Spectral RS a tiez ze je dobre si pokozku hlavy jemne masirovat,ze su s tym hodne ludia spokojni. Tak dufam ze som zasa nenaletela, mate s touto znackou nejake skusenosti? -odkaz odstránený-

walerie

Mne už asi mesiac kvalitne vypadávali vlasy, tak som siahla radšej rýchlo po nejakom výživovom doplnku. Ten forcapil beriem síce len 2týždne, no aj keď to je možno ešte len vsugerovaný efekt, už mám pocit, že mi vlasy padajú o poznanie menej, tak v tom rada aj ostanem :D

alica12345

Mne velmi pomáha, ak denne jem surovu postruhanu listovu zeleninu najma kel. Min. 400 g denne, čím viac, tým lepšie. Čim tmavšie listy, tým lepšie. Vlasy uplne prestali padať.

Renata77

ahojte mne velmi pomohl pri vypdavani vlasov neaky masazny valcek ljapko. tento valcek pracuje na principe akupunktury a prekrvuje korienky vlasov.