Vypadavanie vlasov

janciska

Za mna tiez mozem povedat, ze v tomto mal prsty stres. Nic ine to nebolo, som si toho vedoma. Ale tak ono sa to postupne akosi samo upravilo, prestala som byt taky stresak, jasne, ze to nejde zo dna na den.

zuzfed

určite to môže byť aj kvôli stresu, toto bol môj prípad, stále mi vypadávali a bolo to kvôli zlému obdobiu

daniela2

odporúčam predovšetkým brať veľké množstvo kolagénu. Nie na kozmetických prípravkov, ale vo forme prášku, nápoja alebo tabletiek.

grilda05

Velky vplyv na toto ma samozrejme aj genetika, v takom pripade si myslim, ze nepomoze absolutne ziadna kozmetika.

janulka78

tie lacné drogériové šampóny mne vôbec nesedia, na moje vlasy som mala ten milva šampón s chinínom a kofeínom, naň nedám dopustiť

adkanov1

tiež kým som našla vhodné produkty mi to trvalo, videla som dobré recenzie na milvu tak som si kúpila www.milva.sk má v sebe aj kofeín čo som zistila že je prospešné pre vlasy

9titinka5

ja som vyskusala podla recenzii vsetko mozne. kazdemu pomoze asi nieco ine, mne pomaha ten amitamin® hair, co je pre mna super ze je bez laktozy a lepku kedze nemozem, davam ho v kurach na jar a jesen