Vypadavanie vlasov

januskaaaaa

dakujem za rady:-) ja momentalne pouzivam uz druhykrat ACTIV F od schwarzkopf, nieje to zrovna najlacnejsie ale zeby to zaberalo sa povedat neda tak sa musim poobzerat zrejme po niecom z lekarne, pripadne tie caje...tu operaciu som ale mala v novembri tak nechapem preco stale padaju....ale dakujem za pomoc, skusim:-)

Mimi323

Ja mám teraz také zábaly z indickej kozmetiky, objednala som to od jednej pani a tie sú dobré proti padaniu. aj celkovo vyživia vlasy. Mne na padanie pomohla Henna a toto je niečo podobné.

ida

pripravky s aminexilom su dobre, ak vlasovy folikul obsahuje vela kolagenu. ak padaju vlasky po operacii je to kvoli "stresu" ktory organizmus zazil. skus si vygooglit "Telogen effluvium". ide o to, ze organizmus bol oslabeny. skus si posilnit imunitu. vitaminy, mineraly... asi by som odporucila chlorellu, al. spirulinu (nieco zelene :)), a tiez napr. specialne vitaminy na vlasy ako revalid su tiez fajn, zihlavovy caj z korenu na pitie, lopuchovy vyluh na oblievanie, vela vela odpocinku... vlasky sa ti urcite zregeneruju, coskoro prestanu padat a dorastu aj bez vyraznych zasahov, uvidis...

kiki

Neviem co mas na mysli pod pojmom obycajny sampon, ale odporucala by som zajst do lekarne. Tych samponov je vela a kazdemu zabera nieco ine. Poznam ludi, ktorym zabral aj ten obycajny slovensky zihlavovy za 30 korun.